Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti audio cu microfon Foneng EP200, Control pe fir, Lungime cablu 1.2m, Negru Cod produs: FON-145363
Vezi toate produsele din categoria Casti cu fir
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Calitate excelentă a sunetului datorită driverelor lor dinamice Control pe fir |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori | Jack 3.5 |
| Culori disponibile | Negru |
| Greutate | 0 g |
| Material | Plastic |
| Tehnologie | Cu fir |
| Tip produs | In ear |
Casti audio cu microfon Foneng EP200, Control pe fir, Lungime cablu 1.2m, Negru
Casti audio cu microfon Foneng EP200
Căștile Foneng EP200 oferă o calitate excelentă a sunetului datorită driverelor lor dinamice și asigură confort. În plus, se conectează la dispozitivul dvs. prin intermediul unui cablu cu port de 3,5 mm.
Confortabile la purtare
Căștile au suprapuneri din silicon și se remarcă prin designul ergonomic, astfel încât nu vă vor cădea din urechi și oferă confort de lungă durată.
Sunet de înaltă calitate
Bucură-te de melodiile tale preferate în sunetul tău preferat. Căștile Foneng EP200 dispun de drivere dinamice de 14,2 mm, ceea ce se traduce într-un sunet plin de detalii.
| Producător | Foneng |
|---|---|
| Model | EP200 |
| Culoare | negru |
| Interfață | 3,5 mm |
| Material | plastic |
| Diametrul traductorului | 14,2 mm |
| Impedanță | 16Ω±10% |
| Răspuns în frecvență | 20Hz~20KHz |
| Sensibilitate | 101dB (la 1kHz) |
| Putere de intrare | 5mW |
| Lungimea cablului | 1.2 m |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti audio cu microfon Foneng EP200, Control pe fir, Lungime cablu 1.2m, Negru







