Casti audio cu microfon HiFuture Hi5, In-ear, Control pe fir, USB-C, Lungime cablu 1.2m, Negru Cod produs: HIF-141236
Vezi toate produsele din categoria Casti cu fir
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici | Sunet clar si bass puternic, fara distorsiuni; control multifunctional |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori | USB-C |
| Culori disponibile | Negru |
| Greutate | 0 g |
| Material | Plastic |
| Tehnologie | Cu fir |
| Tip produs | In ear |
Casti audio cu microfon HiFuture Hi5, In-ear, Control pe fir, USB-C, Lungime cablu 1.2m, Negru
Căști cu fir HiFuture Hi5 (Negru)
Bucură-te de un sunet de înaltă calitate atunci când asculți muzică sau vorbești la telefon. Căștile HiFuture Hi5 sunt echipate cu difuzoare de 10 milimetri și au un răspuns în frecvență de 10 Hz - 40 kHz. De asemenea, sunt foarte confortabile și ușoare - cântărind doar 18,4 grame. Conectorul USB-C asigură compatibilitatea cu o gamă largă de dispozitive, iar microfonul omnidirecțional încorporat îți permite să efectuezi apeluri telefonice cu ușurință.
Sunet la cel mai înalt nivel
Descoperă melodiile tale preferate la o calitate nouă și superioară. Cu drivere din titan de 10 milimetri, căștile oferă o bogăție excepțională a detaliilor, bas profund și înalte clare. Acestea au avantajul suplimentar al unui răspuns în frecvență de la 10 Hz la 40 kHz, permițându-ți să te cufunzi și mai mult într-un sunet excepțional. Calitatea excelentă a sunetului modelului Hi5 este confirmată de certificarea Hi-Res Audio.
Confort în utilizare
Căștile cântăresc doar 18,4 g și sunt extrem de confortabile - nici nu veți simți că le aveți în urechi. De remarcat este și carcasa din aluminiu, care le conferă un caracter elegant și stilat. Controlerul integrat în cablu vă permite să gestionați cu ușurință muzica și apelurile, iar conectorul USB-C vă permite să conectați rapid și convenabil Hi5 la diverse dispozitive. Mai mult, cablul căștilor este rezistent la încurcare - uitați de descurcarea greoaie și consumatoare de timp!
Microfon încorporat
Ai grijă de un sunet de înaltă calitate nu doar atunci când asculți muzică, ci și în timpul apelurilor telefonice. Căștile sunt echipate cu un microfon omnidirecțional care îți va înregistra vocea în mod fiabil în aproape orice mediu - chiar și într-un autobuz aglomerat sau într-un supermarket. Nu mai trebuie să-ți faci griji că interlocutorul tău nu va auzi ce ai de spus!
Compatibilitate largă
Indiferent de dispozitivele pe care le folosești zilnic - căștile HiFuture îți vor oferi o calitate excelentă a sunetului în aproape orice situație. Modelul Hi5 este compatibil cu majoritatea dispozitivelor populare, cum ar fi tablete, smartphone-uri și laptopuri - uită de problemele de conectare.
| Producător | HiFuture |
|---|---|
| Model | Hi5 |
| Culoare | Negru |
| Conector | USB-C |
| Impedanță | 16Ω / 1 kHz |
| Balanța canalului | ≤ 3 dB (la 1 kHz) |
| Traductor | 10 mm |
| Sensibilitate | 112,5 ± 3 dB / 1 kHz |
| Răspuns în frecvență | 10 Hz - 40 kHz |
| Putere nominală de intrare | 3 mW |
| Putere maximă de ieșire | 5 mW |
| Lungimea cablului | Aproximativ 122 cm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti audio cu microfon HiFuture Hi5, In-ear, Control pe fir, USB-C, Lungime cablu 1.2m, Negru






