Casti audio cu microfon UGREEN EP106, In-ear, Control pe fir, USB-C, Lungime cablu 1.2m, Negru Cod produs: UGR-180530
Vezi toate produsele din categoria Casti cu fir
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici | Sunet natural atât pentru muzică, cât și pentru apeluri vocale. |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori | USB-C |
| Culori disponibile | Negru |
| Greutate | 0 g |
| Material | TPE |
| Tehnologie | Cu fir |
| Tip produs | In ear |
Casti audio cu microfon UGREEN EP106, In-ear, Control pe fir, USB-C, Lungime cablu 1.2m, Negru
Căștile UGREEN EP106 cu conector USB-C sunt echipate cu un driver de 14,2 milimetri, care oferă un sunet clar pe întreaga gamă – de la bas profund la înalte clare. Astfel, muzica, filmele și jocurile capătă un sunet natural și o bună spatialitate. Designul ușor semi-in-ear permite purtarea lor timp de ore fără disconfort, iar microfonul de înaltă calitate permite realizarea de apeluri telefonice confortabil.
Experiență muzicală completă
UGREEN EP106 oferă un sunet dinamic și echilibrat în modul stereo. Basul puternic adaugă energie, medii clare garantează claritatea vocilor, iar frecvențele înalte oferă claritate – astfel poți savura muzica preferată la calitatea pe care o aștepți.
Claritate excepțională a apelurilor
Dispozitivul este echipat cu un microfon de înaltă calitate Knowles, care captează eficient vocea și reduce zgomotul de fundal. Astfel, poți purta apeluri telefonice cu o claritate maximă și fără teama că cealaltă parte nu te va auzi clar.
Construcție solidă și durabilă
Datorită utilizării materialelor de înaltă calitate, cum ar fi TPE și fibre cu o rezistență mare la întindere, cablul este flexibil, rezistent la deteriorare și nu se încurcă. Poți să le folosești fără griji la muncă, în timpul călătoriilor sau în activități în aer liber.
Control intuitiv cu fir
Controlerul încorporat cu microfon permite gestionarea confortabilă a muzicii și apelurilor fără a apela la telefon. Cu ajutorul unui singur buton, poți reda sau pune pe pauză muzica, schimba piesele și, de asemenea, răspunde sau încheia apelurile. În plus, o apăsare mai lungă activează asistentul vocal.
Confort de purtare timp de ore
Designul semi-in-ear și carcasă ușoară asigură că căștile stau bine în ureche, fără a provoca disconfort chiar și în utilizarea îndelungată.
| Producător | Ugreen |
|---|---|
| Model | EP106 |
| Cod producător | 35756 |
| Conector | USB-C |
| Diametru driver | 14.2 mm |
| Frecvență de răspuns | 20 Hz – 20 kHz |
| Impedanță | 32 Ω |
| sensibilitate | 106 ±3 dB |
| Material cablu | TPE + fibră cu o rezistență mare la întindere |
| Control | Cu fir (controler + microfon) |
| lungime cablu | 1,2 m |
| Culoare | Negru |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti audio cu microfon UGREEN EP106, In-ear, Control pe fir, USB-C, Lungime cablu 1.2m, Negru







