Casti audio cu microfon USAMS EP-47, In-ear, Control pe fir, Jack 3.5mm, Lungime cablu 1.2m, Alb Cod produs: USA-161478
Vezi toate produsele din categoria Casti cu fir
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici | Sunet clar si bass puternic, fara distorsiuni; control multifunctional |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori | Jack 3.5 mm |
| Culori disponibile | Alb |
| Greutate | 0 g |
| Material |
PVC TPE |
| Tehnologie | Cu fir |
| Tip produs | In ear |
Casti audio cu microfon USAMS EP-47, In-ear, Control pe fir, Jack 3.5mm, Lungime cablu 1.2m, Alb
Căștile intraauriculare USAMS impresionează prin aspectul lor și prin măiestria de precizie. Designul clasic al căștilor face din acest produs un element atemporal care se potrivește oricărui stil.
Designul funcțional face ca căștile să fie incredibil de confortabile și practice. Forma adecvată se adaptează structurii anatomice a canalului urechii, iar cu trei seturi de dopuri pentru urechi incluse, sunt foarte confortabile pentru utilizarea zilnică și se potrivesc aproape oricărei urechi.
Telecomanda încorporată cu microfon facilitează efectuarea apelurilor și controlul redării fără a folosi telefonul. Căștile sunt echipate cu un diafragm de cupru care asigură o calitate a sunetului extrem de realistă. Reducerea suplimentară a zgomotului îți permite să te bucuri de un sunet clar.
Construcția modernă, de designer, realizată din TPE de înaltă calitate face ca căștile să fie extrem de durabile pentru utilizarea zilnică.
Căștile sunt disponibile în două opțiuni de culoare stilate.
Specificații tehnice
| Material | TPE + PVC |
| Conector | Jack de 3.5 mm |
| Culoare | Alb |
| Lungime cablu | 1.2 metri |
| Diametru difuzor | 6 mm |
| Impedanță difuzor | 32Ω |
| Sensibilitate difuzor | 98dB |
| Frecvență difuzor | 20Hz~20KHz |
| Pachetul include | - Căști stereo - Set de dopuri pentru urechi (S/M/L) |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti audio cu microfon USAMS EP-47, In-ear, Control pe fir, Jack 3.5mm, Lungime cablu 1.2m, Alb







