Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti audio cu microfon USAMS EP-47, In-ear, Control pe fir, Jack 3.5mm, Lungime cablu 1.2m, Negru Cod produs: USA-161480
Vezi toate produsele din categoria Casti cu fir
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici | Sunet clar si bass puternic, fara distorsiuni; control multifunctional |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori | Jack 3.5 mm |
| Culori disponibile | Negru |
| Greutate | 0 g |
| Material |
PVC TPE |
| Tehnologie | Cu fir |
| Tip produs | In ear |
Casti audio cu microfon USAMS EP-47, In-ear, Control pe fir, Jack 3.5mm, Lungime cablu 1.2m, Negru

Căștile intraauriculare USAMS impresionează prin aspectul și măiestria lor precisă. Stilul clasic al căștilor face din acesta un produs atemporal care se potrivește oricărei ținute.
Designul funcțional face căștile incredibil de confortabile și practice. Construcția lor se adaptează formei anatomice a canalului auditiv, iar cu trei seturi de vârfuri pentru urechi incluse, sunt foarte confortabile pentru purtarea zilnică și se vor potrivi aproape oricărei urechi.
Telecomanda încorporată cu microfon facilitează gestionarea apelurilor și controlul redării fără a utiliza telefonul. Căștile sunt echipate cu o diafragmă de cupru care asigură o calitate a sunetului foarte realistă. Reducerea suplimentară a zgomotului vă permite să vă bucurați de un sunet clar.
Construcția modernă, de design, realizată din TPE de înaltă calitate, face căștile extrem de durabile pentru utilizarea zilnică.
Căștile sunt disponibile în două culori elegante la alegere.

Specificații tehnice
| Material | TPE + PVC |
| Conector | Jack de 3.5 mm |
| Culoare | Negru |
| Lungime cablu | 1.2 metri |
| Diametru difuzor | 6 mm |
| Impedanță difuzor | 32Ω |
| Sensibilitate difuzor | 98dB |
| Frecvență difuzor | 20Hz~20KHz |
| Pachetul include | - Căști stereo - Set de vârfuri pentru urechi (S/M/L) |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti audio cu microfon USAMS EP-47, In-ear, Control pe fir, Jack 3.5mm, Lungime cablu 1.2m, Negru







