Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti audio wireless Creative Zen Hybrid, Bluetooth 5.0, Driverere 40 mm, Active Noise Canceling, Autonomie 27h, Negru Cod produs: CRE-159864
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Bluetooth 5.0 |
| Culori disponibile | Negru |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 22 h |
| Timp de incarcare | 0 h |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
Casti audio wireless Creative Zen Hybrid, Bluetooth 5.0, Driverere 40 mm, Active Noise Canceling, Autonomie 27h, Negru
Creative Zen Hybrid este căștile perfecte pentru cei care doresc să combine liniștea și intimitatea cu cea mai înaltă calitate a sunetului. Echipate cu tehnologii avansate, cum ar fi anularea activă a zgomotului hibrid și modul ambient, oferă o experiență audio excelentă în orice situație.
Două inimi bătând
Inima Creative Zen Hybrid sunt driverele. Tunate special de inginerii noștri acustici, driverele duale de 40 mm cu interval complet din neodim oferă un sunet de înaltă calitate fără probleme. De la basuri precise cu o semnătură sonoră caldă până la tonuri înalte clare și curate-vei auzi fiecare sunet clar.
Pe termenii tăi!
Cu anularea activă a zgomotului hibrid (ANC), poți elimina până la 95% din zgomotul ambiental, creându-ți propria zonă de confort. Căștile folosesc patru microfoane ANC, combinând sistemele feedforward și feedback pentru a acoperi un spectru larg de zgomot și a livra muzică pură și neîntreruptă.
Funcționalitate și confort
Creative Zen Hybrid este echipată cu un microfon cu anulare a zgomotului care asigură apeluri vocale mai clare. Toate controalele esențiale sunt plasate pe căștile din dreapta, facilitând accesul la funcții precum răspunsul la apeluri, utilizarea asistenților inteligenți (Siri sau Google Assistant) și ajustarea volumului.
Durată de viață a bateriei și calitate excelentă a construcției
Sperăm că lista ta de redare este suficient de lungă. Creative Zen Hybrid are o durată lungă de viață a bateriei de până la 27 de ore* cu ANC activ. Încărcarea este de asemenea foarte simplă cu cablul USB-C inclus. Dacă ești pe fugă, folosește încărcarea rapidă de 5 minute pentru a obține 5 ore de redare.
*Bazat pe un nivel mediu de volum. Durata reală a bateriei depinde de setările utilizatorului și de condițiile de mediu.
Căștile sunt echipate cu o bandă de cap ajustabilă (1) cu un miez intern întărit, care formează baza căștilor. Este acoperită suplimentar cu piele sintetică de înaltă calitate (2), îmbunătățind aspectul elegant al dispozitivului. Pe ambele părți ale căștilor, există cupe rotative la 90° (3), fabricate din piele sintetică moale pentru o potrivire confortabilă și precisă.
Conștientizare ambientală: Activat
Comută rapid în modul ambient folosind același buton ca ANC pe căștile din dreapta! Lasă sunetul extern să intre pentru a fi mai conștient de împrejurimile tale, a auzi anunțuri publice la gări sau a purta o scurtă conversație peste o cafea-totul fără a opri muzica! Pentru cicliști și navetiști, aceasta este deosebit de util pentru a rămâne în siguranță în timpul călătoriilor, mai ales în zonele cu trafic intens.
Alege-ți modul
Fie că optezi pentru opțiuni wireless sau cu fir, poți alege între Bluetooth® 5.0 sau un jack analogic de 3,5 mm. Recomandăm modul wireless când ești pe drum și modul cu fir când bateria se termină sau când ai nevoie de o modalitate rapidă și ușoară de a te relaxa cu melodiile tale preferate. Creative Zen Hybrid dispune de codec audio AAC^ pentru o calitate mai bună a streaming-ului wireless.
Fă-te auzit!
Sunet mai clar pentru ceilalți, oferind experiențe mai bune în timpul apelurilor vocale! Creative Zen Hybrid este echipată cu un microfon cu anulare a zgomotului care captează vocea ta. Combinat cu ANC activ, vei putea auzi apelanții și mai bine când zgomotul ambiental este redus.
Specificații tehnice |
|
| Marcă | Creative |
| Model | Creative Zen Hybrid |
| Durata totală a bateriei | Cu ANC activ - până la 27 de ore,
Cu ANC dezactivat - până la 37 de ore |
| Conectivitate | Bluetooth 5.0, intrare stereo de 3,5 mm |
| Interval de temperatură de funcționare | 0–45°C |
| Tip baterie | 1 x baterie litiu-ion polimer (500 mAh) |
| Lungimea cablului | 1.2m |
| Microfon | Sensibilitate la 1 kHz: - 42 dBV/Pa
Tip: Microfon omnidirecțional Răspuns în frecvență: 100–10,000 Hz Impedanță: 32 ohmi |
| Drivere | Răspuns în frecvență: 20–20,000 Hz
Tip: Neodim |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Codecuri wireless | AAC, SBC |
| Profiluri | HFP (Profil de mâini libere),
A2DP (Profil avansat de distribuție audio), AVRCP (Profil de control la distanță audio/video) |
| Frecvența de operare | 2402–2480 MHz |
| Interval de operare | Până la 10 m |
| Asistent vocal | Siri/Google Assistant |
| Aplicație | Aplicația SXFI |
| Dimensiuni | 160 x 80 x 205 mm |
| Greutate | 273g |
| În cutie | 1 x Creative Zen Hybrid
1 x Cablu stereo de 3,5 mm 1 x Carcasă 1 x Cablu AUX de 3,5 mm 1 x Cablu de încărcare USB-C la USB-A Ghid de utilizare rapidă |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti audio wireless Creative Zen Hybrid, Bluetooth 5.0, Driverere 40 mm, Active Noise Canceling, Autonomie 27h, Negru







