Casti audio wireless DKNY Checkered Pattern, Bluetooth 5.3, 300 mAh, Autonomie 32 h, USB-C, Bej Cod produs: DKN-152519
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Bej |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 32 h |
| Timp de incarcare | 2 h |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti audio wireless DKNY Checkered Pattern, Bluetooth 5.3, 300 mAh, Autonomie 32 h, USB-C, Bej
Căști DKNY cu Model În Carouri
Bluetooth
Căștile over-ear DKNY cu Model În Carouri se remarcă prin sunet excelent, un aspect elegant și funcționalitate care îți va îndeplini așteptările.
Aparitie unică și calitate excepțională
Culoarea bej conferă căștilor un aspect elegant și minimalist.
Logo-ul mărcii DKNY adaugă un accent luxos și confirmă autenticitatea și calitatea superioară a produsului.
Funcții Inovatoare
Tehnologia Voice Assistant permite utilizatorilor să folosească ușor și rapid asistenții vocali. Funcția Hands-Free Calling oferă confort în realizarea apelurilor telefonice, fără a fi nevoie să iei telefonul.
Performanță și funcționalitate
Căștile sunt echipate cu cea mai recentă versiune Bluetooth 5.3, care asigură o conexiune stabilă și o asociere rapidă cu dispozitivele.
Tehnologii de ultimă generație
Bucură-te de până la 32 de ore de redare continuă a muzicii la o singură încărcare a căștilor.
Portul modern Type-C permite încărcarea completă în doar
2 ore.
Căștile au fost produse sub licența mărcii DKNY.
Date Tehnice |
|
| Tip | Căști over-ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Baterie căști | 300 mAh |
| Timp de încărcare a căștilor | 2 h |
| Timp de utilizare | până la 32 h |
| Port de încărcare a căștilor | USB-C |
| Funcții | Redare muzică / Apeluri telefonice |
| Microfon încorporat | Da |
| Distanță conexiune Bluetooth | până la 10 m |
| Culoare | Bej |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Casti audio wireless DKNY Checkered Pattern, Bluetooth 5.3, 300 mAh, Autonomie 32 h, USB-C, Bej







