Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti audio wireless pentru copii OTL Pokemon Pikachu, Bluetooth 5.3, 500 mAh, Driver 40mm, Albastru Cod produs: OTL-141245
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Albastru |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 24 h |
| Timp de incarcare | 2 h |
| Timp Standby | 24 h |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti audio wireless pentru copii OTL Pokemon Pikachu, Bluetooth 5.3, 500 mAh, Driver 40mm, Albastru
Căști wireless OTL Pokemon Pikachu pentru copii (albastre)
Cu OTL, copiii de până la 3 ani pot explora magia muzicii. Căștile wireless folosesc drivere de 40 mm care oferă o calitate excelentă a sunetului. Designul unic îi va încânta pe tinerii fani Pokemon Pikachu. Dispozitivul a fost conceput având în vedere siguranța auzului celor mici, confortul în utilizare și compatibilitatea ridicată. Tehnologia Bluetooth 5.3 asigură o conexiune stabilă.
Pentru sănătatea urechii
Căștile OTL oferă posibilitatea de a limita nivelul volumului la 85 dB sau 95 dB, în funcție de nevoile dumneavoastră. Acest lucru vă permite să ajustați sunetul pentru diferite medii, protejând în același timp auzul copilului dumneavoastră. Modul mai silențios este ideal pentru utilizarea zilnică, în timp ce modul mai puternic va funcționa bine în timpul călătoriilor cu avionul sau trenul.
Timp lung de redare
Cu o baterie de 500 mAh, căștile OTL oferă până la 24 de ore de redare continuă a muzicii. Încărcarea completă durează doar aproximativ 2 ore folosind cablul USB-C inclus.
Confortabil de utilizat
Deși sunt ușoare, căștile OTL sunt durabile. Banda reglabilă pentru cap le permite să se potrivească oricărui tip de cap, iar designul pliabil și rotativ le face ușor de depozitat și de transportat.
Versatilitate
Căștile wireless OTL pot fi conectate la tablete, smartphone-uri sau alte dispozitive compatibile datorită tehnologiei Bluetooth 5.3, oferind o transmisie fiabilă pe distanțe de până la 10 metri. Este inclus și un cablu AUX de 3,5 mm, permițându-vă să ascultați muzică și să vizionați filme în modul cu fir. Rețineți, totuși, că este posibil ca unele funcții să nu fie disponibile în acest mod.
Inclus:
- Căști fără fir
- Cablu de încărcare USB-C
- Cablu AUX de 3,5 mm
- Manual de utilizare
Producător OTL Codul producătorului SM1001 Traductor 40 mm Impedanță 32 Ω Baterie reîncărcabilă Litiu-polimer cu o capacitate de 500 mAh Timp de funcționare 24 de ore Timp de încărcare aprox. 2 ore Versiune Bluetooth 5.3 Interval de funcționare 10 metri (fără obstacole) Sensibilitate 85±5 dB sau 95±5 dB Culoare albastru
| Producător | OTL |
|---|---|
| Codul producătorului | SM1001 |
| Traductor | 40 mm |
| Impedanță | 32 Ω |
| Baterie reîncărcabilă | Litiu-polimer cu o capacitate de 500 mAh |
| Timp de funcționare | 24 de ore |
| Timp de încărcare | aprox. 2 ore |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Interval de funcționare | 10 metri (fără obstacole) |
| Sensibilitate | 85±5 dB sau 95±5 dB |
| Culoare | albastru |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti audio wireless pentru copii OTL Pokemon Pikachu, Bluetooth 5.3, 500 mAh, Driver 40mm, Albastru







