Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti audio wireless PowerLocus P1, Bluetooth 5.3, Driver 40mm, Microfon, Rose Gold Cod produs: POW-141194
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Rose Gold |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 20 h |
| Timp de incarcare | 2 h |
| Timp Standby | 20 h |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti audio wireless PowerLocus P1, Bluetooth 5.3, Driver 40mm, Microfon, Rose Gold
Căști wireless PowerLocus P1 (auriu roz)
Faceți cunoștință cu căștile wireless PowerLocus P1 - o soluție modernă pentru oricine apreciază sunetul de înaltă calitate, confortul și funcționalitatea. Difuzoarele de 40 mm garantează un sunet încântător, în timp ce conexiunea Bluetooth 5.3 asigură o transmisie wireless fiabilă. Produsul se distinge, de asemenea, prin compatibilitatea largă și designul ergonomic.
Două opțiuni de conectare
Căștile PowerLocus P1s oferă conectivitate atât cu fir (folosind un cablu audio de 3,5 mm), cât și wireless - datorită Bluetooth 5.3, care asigură o transmisie stabilă, rapidă și fiabilă. Acest lucru vă permite să ascultați melodiile preferate exact așa cum doriți! De asemenea, demnă de remarcat este funcția Multi Point, care vă permite să asociați căștile cu mai multe dispozitive.
Multe ore de muzică
Căștile oferă o autonomie de 15 până la 20 de ore cu o singură încărcare. Așadar, puteți asculta muzică cât doriți - uitați de limitări! Mai mult, durează doar aproximativ 2 ore pentru a încărca complet căștile P1, așa că le puteți pregăti rapid pentru următoarea utilizare. Nu va trebui să așteptați prea mult pentru a vă întoarce la melodiile preferate!
Calitate excelentă a sunetului
Căștile PowerLocus P1 sunt echipate cu difuzoare de 40 de milimetri și oferă un răspuns în frecvență larg, de la 20 Hz la 20.000 Hz. Acest lucru vă permite să vă bucurați de un bas profund, un sunet saturat de detalii și o calitate excelentă a sunetului, indiferent de genul muzical pe care îl ascultați.
Pentru confortul dumneavoastră
Căștile sunt concepute având în vedere confortul dumneavoastră. Cupele moi pentru urechi, banda reglabilă pentru cap și designul pliabil le fac confortabile de purtat și ușor de depozitat. Mai mult, căștile P1 cântăresc doar 168 de grame - nu vă faceți griji cu privire la oboseală chiar și în cazul utilizării prelungite.
Microfon încorporat
Căștile P1 vor fi utile nu doar pentru a asculta muzică, ci și pentru apeluri telefonice și multe altele. Sunt echipate cu un microfon de înaltă calitate care vă va înregistra perfect vocea și vă va permite să comunicați liber cu prietenii, colegii sau membrii familiei.
Compatibilitate largă
Căștile sunt compatibile cu o gamă largă de dispozitive - funcționează perfect cu laptopuri, smartphone-uri și tablete de diverse mărci. De asemenea, vă permit să redați muzică de pe carduri micro SD (cu o capacitate de 2 GB, 4 GB, 8 GB, 16 GB sau 32 GB). Există și un mod FM pentru ascultarea radioului în mod convenabil. Cu PowerLocus, nu trebuie să vă limitați - acum ascultați melodiile preferate așa cum doriți!
Inclus
- Căști
- cablu audio de 3,5 mm
- Cablu de încărcare
- Geantă de transport
| Producător | Locusul Puterii |
|---|---|
| Model | pwl-p1-rosegold |
| Culoare | Roz-auriu |
| Conexiune | Cu fir (cablu audio de 3,5 mm) și fără fir (Bluetooth) |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Timp de funcționare | Aproximativ 15-20 de ore |
| Timp de încărcare | Aprox. 2 ore |
| Traductor | 40 mm |
| Răspuns în frecvență | 20 Hz - 20.000 Hz |
| Microfon | Da |
| Tehnologie Multi Point | Tak |
| Redare de pe cardul microSD | Tak |
| Mod radio FM | Tak |
| Greutate | 168 grame |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti audio wireless PowerLocus P1, Bluetooth 5.3, Driver 40mm, Microfon, Rose Gold







