Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti bluetooth wireless TWS Edifier X3 Pro, Bluetooth 5.4, 200 mAh, Autonomir 6h, IP54, Cablu USB-C inclus, Bej Cod produs: EDI-158331
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Interval de frecventa: 20-20000Hz Bluetooth 5.4 Distanta de transmisie: 10m Timp de incarcare: 1.5 h |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Multipoint |
| Culori disponibile | Bej |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 6 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
Casti bluetooth wireless TWS Edifier X3 Pro, Bluetooth 5.4, 200 mAh, Autonomir 6h, IP54, Cablu USB-C inclus, Bej
Edifier X3 Pro este mai mult decât un alt model TWS - este un instrument fiabil de lucru și divertisment. Fie că vă relaxați cu lista de redare preferată, efectuați apeluri importante sau vă transportați în lumi virtuale în timpul maratoanelor de jocuri, aceste căști sunt întotdeauna pregătite. Dispunând de tehnologie de anulare a zgomotului (ANC), drivere dinamice de 8 mm și conectivitate Bluetooth 5.4 ultrarapidă, acestea oferă o calitate în care puteți avea încredere. Totul este îmbrăcat într-o textură elegantă de piele, iar cu rezistență IP54, vârfuri interschimbabile în 3 dimensiuni și aplicația Edifier ConneX, le folosești după bunul tău plac!
Reduceți la tăcere lumea exterioară
Cufundă-te în sunetul care se potrivește nevoilor tale. Driverele dinamice de 8 milimetri sunt reglate cu atenție pentru a scoate în evidență fiecare nuanță a sunetului - de la bas puternic și vibrant la înalte clare și clare. Datorită codecului SBC, muzica rămâne naturală și fără distorsiuni. În aplicația Edifier ConneX, puteți ajusta setările EQ în funcție de preferințe, obținând sunetul perfect indiferent dacă ascultați liste de redare energice sau balade acustice delicate.
Control total cu ajutorul aplicației
Aplicația Edifier ConneX oferă și mai multe posibilități. În plus față de setările EQ, puteți personaliza cu ușurință modurile de sunet și puteți personaliza funcțiile tactile după bunul dvs. plac. Din aplicație, de asemenea, actualizați software-ul, redenumiți dispozitivul și localizați cu ușurință căștile pierdute. Nu este vorba doar de mai mult confort, ci, cel mai important, de control deplin asupra sunetului și funcțiilor căștilor dvs.
Vorbiți liber
Microfonul integrat cu algoritm AI reduce eficient zgomotul și asigură o claritate excepțională în conversații. Chiar și în locuri aglomerate, cuvintele dvs. vor fi auzite clar la celălalt capăt. Este ideal pentru apeluri telefonice și întâlniri online.
Energie pentru întreaga zi
Edifier X3 Pro este, de asemenea, o alegere excelentă pentru cei care nu recunosc întreruperile muzicale. Acestea rezistă până la 7 ore la o singură încărcare și, combinate cu carcasa de încărcare, veți asculta în total 22 de ore (cu ANC dezactivat)! Dacă sunteți presat de timp, funcția de încărcare rapidă salvează situația - este nevoie de doar 10 minute pentru a câștiga încă o oră. Datorită portului USB-C, procesul de încărcare a carcasei este rapid și fără complicații.
Conexiune Bluetooth 5.4 fiabilă
Bluetooth 5.4 oferă o conexiune stabilă, fără decalaje și cu un consum redus de energie. Funcția de conexiune multipunct vă permite să conectați două dispozitive în același timp, astfel încât să puteți comuta cu ușurință între telefon și laptop fără a deconecta căștile. Pe de altă parte, atunci când jucați jocuri sau vizionați filme, o latență de numai 0,06 secunde garantează un răspuns fluid și instantaneu la orice acțiune.
Confortabile, durabile și elegante
Designul ergonomic combinat cu vârfurile anti-microbiene pentru urechi în trei dimensiuni (S/M/L) garantează o potrivire perfectă și confort la purtare pe tot parcursul zilei. Certificarea IP54 protejează împotriva umezelii și a prafului, ceea ce le face o alegere excelentă pentru activitățile în aer liber.
Inclus
- Căști Edifier X3 Pro (pereche)
- Carcasă de încărcare
- Cablu de încărcare USB-C
- Set de vârfuri pentru urechi (S/M/L)
- Manual de utilizare
| Producător | EDIFIER |
|---|---|
| Model | X3 Pro |
| Culoare | Bej |
| Bluetooth | Versiunea 5.4 |
| Protocoale Bluetooth | A2DP, AVRCP, HFP |
| Conexiune multipunct | Da |
| Întârziere în modul joc | 0,06 s |
| Transductori | Dinamic 8 mm |
| Impedanță | 24Ω |
| Nivelul presiunii acustice | 92±3dB SPL (A) |
| Răspuns în frecvență | 20Hz-20kHz |
| Sensibilitate microfon | -38dB±1dB |
| Reducerea zgomotului | Activă (ANC), cu modul Ambient Sound |
| Timp de funcționare | ANC activat 6h + 13h = 19h; ANC dezactivat 7h + 15h = 22h. |
| Capacitatea bateriei | 3.8V 50mAh (căști); 3.8V 400mAh (carcasă de încărcare) |
| Încărcare | Port USB-C |
| Intrare | 5V 200mA (căști); 5V 1A (carcasă de încărcare) |
| Timp de încărcare | 1,5h (căști); 2h (carcasă de încărcare) |
| Încărcare rapidă | Da. 10 minute de încărcare = 1 oră de funcționare |
| Microfon | Microfon încorporat cu ENC |
| Grad de protecție | Certificat IP54 |
| Greutate | 38,3 g (inclusiv carcasa) |
| Dimensiuni | Słuchawki:16.9x19.1x25.2mm; Etui:56x26.5x42.4mm |
| Aplicație | Edifier ConneX |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti bluetooth wireless TWS Edifier X3 Pro, Bluetooth 5.4, 200 mAh, Autonomir 6h, IP54, Cablu USB-C inclus, Bej







