Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti bluetooth wireless USAMS-BT2, Bluetooth 5.0, 100 mAh, Autonomie 6h, Negru Cod produs: USA-161548
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Interval de frecventa: 20-20000Hz Bluetooth 5.0 Distanta de transmisie: 10m Timp de incarcare: 2 h |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Multipoint |
| Culori disponibile | Negru |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 6 h |
| Timp de incarcare | 2 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
Casti bluetooth wireless USAMS-BT2, Bluetooth 5.0, 100 mAh, Autonomie 6h, Negru
O cască wireless Bluetooth extrem de confortabilă și elegantă care îți permite să îți operezi telefonul de la distanță ori de câte ori ai nevoie – fie că ești pe drum sau la birou. Dispozitivul este perfect pentru cei care caută o cască ușoară, care se potrivește perfect.
Un vârf de ureche moale, detașabil, se rotește liber și se adaptează formei canalului auditiv. Siguranța dispozitivului este asigurată de un cârlig pentru ureche foarte stabil.
Chipul inteligent BT 5.0 garantează o conexiune rapidă între cască și telefonul tău, împreună cu un timp de așteptare îndelungat – de până la 50 de ore. Chipul modern asociază automat dispozitivul cu telefonul tău, iar accesoriul va funcționa cu smartphone-ul tău chiar și la câțiva metri distanță.
Cască este proiectată pentru o reducere optimă a zgomotului și control vocal. Ai nevoie de un singur buton pentru a o opera – nu este necesar telefonul, deoarece diverse funcții sunt activate cu o singură atingere. Microfonul oferă apeluri clare HD și suportă apeluri în trei moduri datorită tehnologiei avansate.
Specificații tehnice
| Material | ABS |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Interval de conexiune | până la 10 metri |
| Impedanța difuzorului | 16Ω |
| Interval de frecvență | 20Hz~20KHz |
| SNR | ≥75dB |
| MIC | -42db |
| Peso | aproximativ 7.5 g |
| Capacitate baterie | 100 mAh |
| Timp de redare | aproximativ 6 ore |
| Timp de apel | aproximativ 6 ore |
| Timp de încărcare | aproximativ 2 ore |
| Timp de așteptare | aproximativ 50 de ore |
| Port de încărcare | 5V-0.5A |
| Dimensiuni | 60 x 15 x 20 mm |
| Compatibilitate | Pentru dispozitive Apple/Android cu funcție Bluetooth |
| Conținutul pachetului | - Cască USAMS-BT BT2 - Cablu de încărcare |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti bluetooth wireless USAMS-BT2, Bluetooth 5.0, 100 mAh, Autonomie 6h, Negru







