Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti cu fir pentru copii Lexibook Batman, Driver 40mm, Jack 3.5mm, Pliabile, Lungime cablu 1.5m, Bleumarin Cod produs: LEX-141348
Vezi toate produsele din categoria Casti gaming
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Bleumarin |
| Lungime cablu | 1.5 m |
| Microfon | Nu |
| Tehnologie | Cu fir |
| Tip | Standard |
| Tip produs | Casti |
Casti cu fir pentru copii Lexibook Batman, Driver 40mm, Jack 3.5mm, Pliabile, Lungime cablu 1.5m, Bleumarin
Căști cu fir Batman Lexibook
Căștile cu fir Lexibook sunt cadoul perfect pentru orice mic fan al Cavalerului Întunecat. Cu diafragme de 40 de milimetri, oferă un sunet clar, cu o adâncime și dinamism excepționale. Cu un cablu de 1,5 metri și un conector standard de 3.5mm, aceste căști sunt compatibile cu cele mai multe dispozitive, asigurând o libertate completă de mișcare.
Sunet sigur pentru cei mici
Echipate cu diafragme de 40 mm, aceste căști oferă un sunet dinamic care va transporta copilul dumneavoastră într-o lume magică a muzicii, desenelor animate sau jocurilor preferate. Cu grijă pentru urechile delicate ale celor mai tineri utilizatori, căștile oferă o sensibilitate de 85 dB, perfect adaptată nevoilor copiilor.
| Producător | Lexibook |
|---|---|
| Model | HP015BAT |
| Motiv | Batman |
| Membrană | 40 mm |
| Impedanță | 32 Ω |
| Sensibilitate | 85 dB |
| Răspuns în frecvență | 20Hz-20kHz |
| Putere maximă de intrare: | 9mW x 2 |
| lungime cablu | 1,5 m |
| Conector | 3.5mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti cu fir pentru copii Lexibook Batman, Driver 40mm, Jack 3.5mm, Pliabile, Lungime cablu 1.5m, Bleumarin







