Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti cu fir pentru copii Lexibook Disney Princess, Driver 40mm, Jack 3.5mm, Lungime cablu 1.2m, Roz Cod produs: LEX-141344
Vezi toate produsele din categoria Casti gaming
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Roz |
| Lungime cablu | 1.2 m |
| Microfon | Nu |
| Tehnologie | Cu fir |
| Tip | Standard |
| Tip produs | Casti |
Casti cu fir pentru copii Lexibook Disney Princess, Driver 40mm, Jack 3.5mm, Lungime cablu 1.2m, Roz
Căști Disney Princess Lexibook
Copilul tău se uită des la desene animate când tu visezi la un moment de liniște și pace? Oferă-i căști pe care le va folosi cu plăcere. Propunerea de la Lexibook încântă cu tema prințesele Disney, iar datorită designului ușor și pliabil, copilul dvs. poate lua confortabil echipamentul și în călătorii. Sensibilitatea de 85 dB vă permite să aveți grijă de sănătatea auzului, iar traductorul din neodim cu un diametru de 40 mm oferă un sunet de înaltă calitate.
Magia sunetului
Introduceți-o pe mica dvs. prințesă într-o lume magică a sunetului. Căștile Lexibook utilizează un traductor din neodim cu diametrul de 40 de milimetri, care oferă o calitate excelentă a sunetului în gama de frecvențe de la 10 la 24.000 Hz. Cu o sensibilitate de 85 dB, nu trebuie să vă faceți griji cu privire la deteriorarea auzului micuțului dumneavoastră, iar acesta se poate delecta cu coloanele sonore ale desenelor animate preferate și poate viziona mai multe episoade de desene animate.
Comoditate în orice situație
Designul ușor și pliabil al căștilor vă permite să le luați confortabil cu dvs. oriunde - la școală, într-o excursie sau în vacanță. Banda reglabilă pentru cap vă permite să vă potriviți perfect capului copilului dvs., iar lungimea cablului de 1,2 metri asigură libertatea de mișcare. Copilul dvs. vrea să danseze pe ritm de muzică? Nicio problemă - cu Lexibook nimic nu o limitează! Echipamentul este compatibil cu toate playerele audio și video cu o ieșire jack de 3,5 mm.
Cadou magic
Căștile in-ear Lexibook cu tema prințesei sunt cadoul perfect pentru orice ocazie. Zi de naștere, Crăciun sau doar o surpriză fără ocazie - cu siguranță vor aduce un zâmbet pe fața oricărui copil.
| Producător | Lexibook |
|---|---|
| Cod producător | HP010DP |
| Transductor | Neodymium cu un diametru de 40 mm |
| Sensibilitate | 85 dB |
| Gama de frecvențe | 10~24000Hz |
| Putere maximă de intrare | 100mW |
| Lungimea cablului | 1.2 m |
| Tipul conectorului | 3,5 mm |
| Motivul | Prințese Disney |
| Culoare | roz |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti cu fir pentru copii Lexibook Disney Princess, Driver 40mm, Jack 3.5mm, Lungime cablu 1.2m, Roz







