Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti cu fir pentru copii Lexibook Frozen, Driver 40mm, Jack 3.5mm, Pliabile, Lungime cablu 1.2m, Albastru Cod produs: LEX-141349
Vezi toate produsele din categoria Casti gaming
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Albastru |
| Lungime cablu | 1.2 m |
| Microfon | Nu |
| Tehnologie | Cu fir |
| Tip | Standard |
| Tip produs | Casti |
Casti cu fir pentru copii Lexibook Frozen, Driver 40mm, Jack 3.5mm, Pliabile, Lungime cablu 1.2m, Albastru
Căști cu fir Frozen Lexibook
Lasă-ți copilul să se cufunde într-o lume magică a sunetului! Căștile cu fir Lexibook îi vor permite copilului tău să asculte cântecele sau basmele preferate la o calitate înaltă. Datorită driverelor precise de 40 mm, acestea oferă un sunet clar cu o gamă largă de sunete. Cablul lung de 1,2 metri oferă libertate de mișcare, iar conectorul de 3,5 mm garantează compatibilitatea cu diverse dispozitive. Mai mult, tema Frozen îl va transporta pe copilul tău mic direct în regatul de iarnă al Elsei și Annei!

Sunet magic pentru copii mici
Echipate cu difuzoare de 40 de milimetri, căștile oferă un sunet clar și bogat, care îl atrage pe cel mic direct în mijlocul melodiilor, poveștilor sau filmelor preferate. Impedanța și sensibilitatea reglate corect garantează o ascultare confortabilă și sigură pentru copii. Iar cu un răspuns în frecvență larg de până la 24.000 Hz, chiar și cele mai fine detalii sonore devin clare și vibrante.

| Producător | Lexibook |
|---|---|
| Model | HP010FZ |
| Motiv | Îngheţat |
| Traductoare | 40 mm |
| Impedanță | 150 Ω |
| Sensibilitate | 85 dB |
| Răspuns în frecvență | 10-24000 Hz |
| Lungimea cablului | 1,2 metri |
| Conector | 3,5 mm |
| Putere maximă de intrare | 100 mW |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti cu fir pentru copii Lexibook Frozen, Driver 40mm, Jack 3.5mm, Pliabile, Lungime cablu 1.2m, Albastru







