Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti gaming ONIKUMA K8, Microfon, USB, Driver 50mm, Lungime cablu 2.2m, Negru Cod produs: ONI-140717
Vezi toate produsele din categoria Casti gaming
| Specificatii Tehnice | |
| Altele |
Microfon Lungime cablu: 2.2m |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Lungime cablu | 2.2 m |
| Microfon | Da |
| Tehnologie | Cu fir |
| Tip | Gaming |
| Tip produs | Casti gaming |
Casti gaming ONIKUMA K8, Microfon, USB, Driver 50mm, Lungime cablu 2.2m, Negru
Căști de gaming ONIKUMA K8 Black
Proiectate pentru jucători experimentați și persoane care apreciază un design bun și un confort de neegalat, căștile ONIKUMA K8 te vor susține în fiecare bătălie! Sunt concepute pentru a oferi confort maxim - echipate cu o bandă de cap căptușită care se potrivește ușor pe capul tău și cu perne moi din spumă cu memorie realizate din eco-piele ușor de curățat. Datorită magnetului avansat de 50mm din neodim, căștile ONIKUMA K8 oferă o calitate excelentă a sunetului, permițându-ți să te scufunzi și mai adânc în lumea virtuală și să experimentezi momente intense în următoarele tale aventuri și triumfuri! Vin cu un microfon care reduce zgomotul, asigurând o comunicare clară în echipă. Logo-ul strălucitor al producătorului de pe ambele căști completează pachetul.
Sunet Superb
Căștile ONIKUMA K8 sunt echipate cu difuzoare de 40mm și un magnet de neodim de 50mm precis, asigurând o calitate excelentă a sunetului. Scufundă-te în aventuri la un nivel mai înalt și obține triumfuri mai ușor - niciun sunet nu îți va scăpa atenției. Sincronizarea sunetului și imaginii în modelul K8 este perfectă - pentru că știm că uneori fracțiuni de secundă decid victoria.
Comunicare Clară
Colaborarea în echipă este un element cheie atât în planificarea strategiilor, cât și în construirea de relații durabile. Căștile K8 dispun de un microfon echipat cu reducerea zgomotului pentru a elimina perturbațiile de fundal, asigurând o experiență de joc calmă. În plus, fiecare cuvânt pe care îl pronunți va fi capturat perfect, oferind claritatea și distinctivitatea sunetului esențiale pentru o comunicare eficientă. Pentru confortul tău, microfonul este ajustabil în orice direcție.
Ergonomie și Confort în Timpul Utilizării
ONIKUMA K8 este un design adaptat pentru jucători experimentați care petrec multe ore în jocuri, unde soarta personajelor este crucială. Din acest motiv, banda de cap a căștilor a fost conturată cu meticulozitate, acoperită cu perne moi tapițate în eco-piele prietenoasă la atingere, care oferă, de asemenea, o textură plăcută. Cupele pentru urechi, atât pe partea stângă, cât și pe cea dreaptă a căștilor, sunt acoperite cu același material - și în plus, sunt realizate din spumă cu memorie, rezultând o potrivire excelentă pe capul tău și o purtare confortabilă, chiar și în timpul maratoanelor de jocuri de ore întregi.
Conținutul Pachetului
- Căști cu microfon
- Manual de utilizare
- Adaptor
| Marcă | ONIKUMA |
|---|---|
| Model | K8 |
| Culoare | Negru |
| Dimensiune difuzor | 50mm |
| Impedanță | 32 Ω± 15% |
| Sensibilitate | 106 ± 3dB |
| Frecvență | 20Hz - 20KHz |
| Microfon | 6.0x2.7mm |
| Sensibilitate Microfon | -42 ± 3dB |
| Impedanță Microfon | <2.2KΩ |
| Direcționalitate | Multi-direcțional |
| lungime cablu | 2.2 ± 15% |
| Tensiune LED | DC5V ± 5% |
| Curent | <100 mA |
| Intrări | USB + 3.5mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti gaming ONIKUMA K8, Microfon, USB, Driver 50mm, Lungime cablu 2.2m, Negru







