Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti gaming ONIKUMA K9 RGB, Microfon, Jack 3.5mm, Driver 50mm, Lungime cablu 2.2m, Roz Cod produs: ONI-140724
Vezi toate produsele din categoria Casti gaming
| Specificatii Tehnice | |
| Altele |
Microfon Lungime cablu: 2.2m |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Roz |
| Lungime cablu | 2.2 m |
| Microfon | Da |
| Tehnologie | Cu fir |
| Tip | Gaming |
| Tip produs | Casti gaming |
Casti gaming ONIKUMA K9 RGB, Microfon, Jack 3.5mm, Driver 50mm, Lungime cablu 2.2m, Roz
Căști drăguțe cu urechi de pisică.
Căștile ONIKUMA K9 sunt un gadget roz adorabil cu urechi de pisică, perfecte pentru cei care iubesc pastelurile, animalele, distracția, muzica sau jocurile! Căștile au un design drăguț și unic, care va evidenția personalitatea minunată a purtătorului. Cu toate acestea, ONIKUMA K9 nu se rezumă doar la aspect - căștile sunt echipate cu difuzoare excelente care oferă un sunet clar, de calitate excelentă, pentru a face atât purtarea, cât și utilizarea căștilor o plăcere!
Deții controlul complet
Căștile de la ONIKUMA K9 vă permit să personalizați sunetul în funcție de preferințe - aveți posibilitatea de a regla frecvențele înalte, joase și medii pentru a vă cufunda și mai adânc în lumea unui joc sau a serialului TV preferat. În plus, există un panou pe cablul căștilor care vă permite să controlați convenabil volumul și să porniți și să opriți microfonul. Calitate fantastică a sunetului, într-o carcasă roz drăguță!
Posibilități de personalizare
Căștile ONIKUMA K9 sunt concepute pentru a vă oferi confort maxim la purtare pentru o perioadă lungă de timp. Echipate cu pernuțe respirabile din piele ecologică, acestea nu numai că arată plăcut din punct de vedere estetic și sunt ușor de curățat, dar oferă și o textură plăcută și prietenoasă cu pielea. Datorită benzii de susținere reglabile, este posibil să ajustați dimensiunea căștilor pentru a satisface nevoile utilizatorilor de diferite vârste și dimensiuni ale capului. Microfonul poate fi introdus în carcasa căștilor și scos din nou, oferindu-vă libertatea de a vorbi cu alții în funcție de nevoile dvs. În plus, puteți scoate și pune urechile de pisică incluse oricând doriți!
Nu doar pentru jocuri
Cauți un gadget fantastic care să funcționeze nu doar pentru jocuri pe PC, Nintendo Switch, Xbox sau Playstation, ci și pentru vizionarea de filme, ascultarea de muzică și purtarea de conversații? Căștile ONIKUMA K9 sunt ceea ce cauți! Cu suport atât pentru intrări Mini Jack, cât și USB, aceste căști oferă o flexibilitate incredibilă, aducând bucurie jucătorilor pasionați, iubitorilor de muzică, cinefililor și celor care apreciază conversațiile online cu prietenii și distracția!
Setați conținutul
- Căști cu microfon
- Manual
- Adaptor
| Marca | ONIKUMA |
|---|---|
| Model | K9 |
| Culoare | Roz |
| Dimensiunea difuzorului | 50 mm |
| Impedanță | 32 Ω± 15% |
| Sensibilitate | 116 ± 3dB |
| Frecvenţă | 20Hz - 20KHz |
| Microfon | 6,0x5mm |
| Sensibilitate microfon | -56 ± 3dB |
| Impedanța microfonului | <2,2 kΩ |
| Direcționalitate | Omnidirecțional |
| Lungimea cablului | 2,2M ± 0,15 |
| Tensiune LED | CC 5V ± 5% |
| Actual | <100 mA |
| Jack | USB 3,5 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti gaming ONIKUMA K9 RGB, Microfon, Jack 3.5mm, Driver 50mm, Lungime cablu 2.2m, Roz







