Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti gaming ONIKUMA X15 Pro, Microfon, USB, Driver 50mm, Lungime cablu 2m, Negru Cod produs: ONI-140865
Vezi toate produsele din categoria Casti gaming
| Specificatii Tehnice | |
| Altele |
Microfon Lungime cablu: 2m |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Lungime cablu | 2 m |
| Microfon | Da |
| Tehnologie | Cu fir |
| Tip | Gaming |
| Tip produs | Casti gaming |
Casti gaming ONIKUMA X15 Pro, Microfon, USB, Driver 50mm, Lungime cablu 2m, Negru
Căști de gaming ONIKUMA x15 PRO (negru)
ONIKUMA X15 PRO este o cască de gaming care oferă sunet surround, confort de utilizare și compatibilitate largă. Driverele de 50 de milimetri garantează un sunet clar și dinamic cu bas puternic. Microfonul omnidirecțional high-end permite o comunicare clară, iar designul ergonomic cu moale face ca orele lungi de sesiuni de jocuri să fie și mai plăcute . În plus, retroiluminarea RGB dă căștilor o notă de gaming.
Sunet clar și bas puternic
Driverele de 50 de milimetri oferă un sunet de înaltă calitate cu un răspuns de frecvență larg de la 20 Hz la 20 kHz. Acest lucru vă permite să vă bucurați de reproducerea realistă a sunetelor ambientale și să localizați cu exactitate adversarii din joc. Basul îmbunătățit face ca exploziile, focurile de armă și alte efecte sonore să sune dinamic și imersiv.
Comunicare clară
Un microfon omnidirecțional cu sensibilitate de -38 dB captează eficient vocea pentru conversații naturale și clare. Acum puteți comunica fără probleme cu echipa dvs.
Iluminare de fundal RGB izbitoare
Retroiluminarea dinamică RGB face din căștile ONIKUMA x15 PRO completarea perfectă a stației dvs. de lucru pentru jocuri. Cu o gamă de mai multe culori, inclusiv albastru, verde, galben, roșu și violet, puteți personaliza aspectul dispozitivului în funcție de preferințele dvs.
Compatibilitate largă
Cu un port USB și o mufă de 3,5 mm, căștile funcționează cu o gamă largă de dispozitive, inclusiv PC-uri, laptopuri, console PlayStation 4 și 5, Xbox One (adaptor neinclus), Nintendo Switch, precum și smartphone-uri și tablete Android și iOS.
Design ergonomic
Designul ușor și căștile largi, permeabile la aer, asigură confortul chiar și în timpul orelor de joc. Banda reglabilă pentru cap se ajustează pentru a se potrivi diferitelor forme ale capului. Cablul lung de 2 metri asigură libertate de mișcare, iar materialele solide utilizate în producția căștilor garantează o durată lungă de viață. Calitatea înaltă a manoperei înseamnă că ONIKUMA X15 PRO va face față chiar și cerințelor celor mai intense jocuri.
Inclus în pachet:
- Căști de gaming ONIKUMA x15 PRO
- Cablu audio de 3,5 mm
- Cablu USB
- Manual de utilizare
| Producător | ONIKUMA |
|---|---|
| Model | x15 PRO |
| Transductor | 50 mm |
| Impedanță | 15Ω ±15% |
| Sensibilitate | 102 ±3 dB |
| Răspuns în frecvență | 20 Hz - 20 kHz |
| Dimensiuni microfon | 6,0 × 5,0 mm |
| Sensibilitate microfon | -38 ±3 dB |
| Impedanța microfonului | ≤2,2 kΩ |
| Directivitatea microfonului | omnidirecțională |
| Lungimea cablului | 2,0 m ± 0,15 m |
| Tensiunea de funcționare a LED-ului | DC 5V ±5% |
| Consum de energie | ≤180 mA |
| Priza pentru căști | USB + 3,5 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti gaming ONIKUMA X15 Pro, Microfon, USB, Driver 50mm, Lungime cablu 2m, Negru







