Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti gaming ONIKUMA X15 Pro, Microfon, USB, Driver 50mm, Lungime cablu 2m, Roz Cod produs: ONI-140727
Vezi toate produsele din categoria Casti gaming
| Specificatii Tehnice | |
| Altele |
Microfon Lungime cablu: 2m |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Roz |
| Lungime cablu | 2 m |
| Microfon | Da |
| Tehnologie | Cu fir |
| Tip | Gaming |
| Tip produs | Casti gaming |
Casti gaming ONIKUMA X15 Pro, Microfon, USB, Driver 50mm, Lungime cablu 2m, Roz
Căști de gaming ONIKUMA X15Pro
Intră în lumea jocurilor cu căștile Onikuma X15 Pro! Cu drivere puternice de 50mm, vei experimenta un sunet care te va face să te simți ca un adevărat erou al jocurilor. Microfonul omnidirecțional îți permite să comunici confortabil cu alți jucători, iar designul ergonomic îți va oferi confortul visat în timpul jocurilor lungi. Cu interfețe audio USB și de 3.5mm, sunt compatibile cu o varietate de dispozitive, oferindu-ți libertatea de a alege sursa audio.
Imersează-te în sunet
Căștile Onikuma dispun de drivere puternice de 50mm pentru o calitate a sunetului fără egal. Datorită tehnologiei stereo surround, te vei simți ca și cum ai fi literalmente în mijlocul acțiunii. De acum înainte, vei auzi cu ușurință pașii inamicilor care se apropie, zgomotul vântului sau împușcăturile cu o precizie incredibilă, oferindu-ți un avantaj și mai mare față de ceilalți jucători.
Rămâi în contact cu ceilalți
Acum poți comunica liber cu echipa ta, coordona eficient și te bucura de o calitate excelentă a sunetului. Microfonul omnidirecțional va face ca mesajele tale să fie clare și ușor de înțeles. Cu o sensibilitate a microfonului de -38 ± 3dB, vocea ta va fi captată cu acuratețe, fie că vorbești cu echipa ta sau transmiți un joc.
Confort fără egal în timpul jocului
Căștile Onikuma X15 Pro sunt concepute pentru a-ți oferi plăcerea maximă a jocului. Echipate cu cupe moi din material respirabil, nu te vor face să te simți obosit chiar și în timpul sesiunilor lungi de joc. Se potrivesc perfect formei capului tău, izolându-te eficient de împrejurimi și oferindu-ți un confort incredibil la purtare. În plus, iluminarea dinamică cu LED-uri conferă căștilor X15 Pro o notă unică de gaming.
| Producător | ONIKUMA |
|---|---|
| Model | X15 PRO |
| Culoare | Roz |
| Transductoare | 50 mm |
| Impedanță | 15 Ω± 15% |
| Sensibilitate | 102 ± 3dB |
| Frecvență | 20Hz - 20KHz |
| Microfon | 6.0 x 1.5mm |
| Sensibilitate microfon | -38 ± 3dB |
| Impedanță microfon | <2.2KΩ |
| Direcționalitate | Omnidirecțional |
| Lungime cablu | 2 ± 0.15M |
| Tensiune de funcționare LED | DC5V ± 5% |
| Curent de funcționare | <180 mA |
| Interfață | USB + 3.5mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti gaming ONIKUMA X15 Pro, Microfon, USB, Driver 50mm, Lungime cablu 2m, Roz







