Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti gaming ONIKUMA X26, Microfon, USB, Driver 50mm, Lungime cablu 2.2m, Negru Cod produs: ONI-140731
Vezi toate produsele din categoria Casti gaming
| Specificatii Tehnice | |
| Altele |
Microfon Lungime cablu: 2.2m |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Lungime cablu | 2.2 m |
| Microfon | Da |
| Tehnologie | Cu fir |
| Tip | Gaming |
| Tip produs | Casti gaming |
Casti gaming ONIKUMA X26, Microfon, USB, Driver 50mm, Lungime cablu 2.2m, Negru
Căști ONIKUMA X26 (Negru)
Dacă apreciezi calitatea și designul elegant, căștile ONIKUMA X26 sunt alegerea perfectă pentru tine. Roz ca vata de zahăr, cu un headband strălucitor, logo-ul producătorului și elemente laterale pe ambele căști - X26 îți va aduce și mai multă bucurie în timpul jocurilor. Devino o jucătoare stilată astăzi! Echipate cu un microfon și sunet stereo spațial, căștile ONIKUMA X26 îți vor permite să te cufunzi mai complet în lumea jocurilor și să participi la conversații online de echipă fără întreruperi.

Îngrijirea confortului tău
Căștile ONIKUMA X26 sunt concepute pentru a-ți oferi confort chiar și în timpul utilizării îndelungate. Pernele mari și confortabile pentru urechi sunt acoperite cu un material plăcut la atingere, care minimizează riscul de iritație și disconfort. Pernele din eco-piele de pe ambele căști sunt perfect modelate pentru a se potrivi capului tău și sunt ușor de curățat. Headband-ul ajustabil permite o adaptare personalizată pentru diferite nevoi.

Conversații clare și sunet curat
Modelul ONIKUMA X26 este echipat cu un microfon care reduce zgomotul, asigurând confort în timpul conversațiilor, râsetelor și interacțiunilor online cu prietenii, garantând un sunet clar și curat. Comutatorul convenabil de pe căștile stângi permite activarea/dezactivarea rapidă a microfonului, iar butonul permite, de asemenea, ajustarea intuitivă a volumului.

Joacă-te ca un copil
Folosirea acestor căști strălucitoare îți va oferi o senzație de bucurie copilărească - culorile schimbătoare care iluminează camera în întuneric sunt un efect unic oferit de căștile ONIKUMA X26, care influențează pozitiv starea de spirit. Strălucește și surprinde-ți echipa cu efecte de lumină fantastice! Organizează o seară de distracție în care toată lumea poartă căști strălucitoare și se bucură de ritmurile lor preferate!

Calitate excelentă a sunetului
ONIKUMA X26 oferă un sunet spațial profund, clar și bogat, care îți permite să îți auzi eroii într-un mod nou și senzațional. Cântărind doar 356 de grame, căștile oferă confort chiar și în timpul sesiunilor lungi.

Versatilitate
Dacă îți plac gadgeturile, dar jocurile nu sunt „cupa ta de ceai” proverbială, căștile ONIKUMA X26 sunt create special pentru tine. Ele nu doar că excelează în jocurile pe computer sau pe consolele Nintendo Switch, Xbox sau Playstation, dar oferă și o calitate audio ridicată pentru vizionarea filmelor, ascultarea muzicii și purtarea de conversații. Cu suport pentru intrări Mini Jack și USB, aceste căști se remarcă prin versatilitate, aducând bucurie utilizatorilor cu diverse interese - fie că sunt pasionați de jocuri, iubitori de filme, melomani sau persoane care se bucură de conversații online cu prietenii!

| Marcă | ONIKUMA |
|---|---|
| Model | X26 |
| Dimensiunea difuzorului | 50mm |
| Impedanță | 32 Ω± 15% |
| Sensibilitate | 102 ± 3dB |
| Frecvență | 20Hz - 20KHz |
| Microfon | 6.0x1.5mm |
| Sensibilitate microfon | -38 ± 3dB |
| Impedanță microfon | <2.2KΩ |
| Direcționalitate | Multi-direcțional |
| lungimea cablului | 2.2 ± 0.15M |
| Tensiune LED | DC5V ± 5% |
| Curent | <180 mA |
| Interfață | USB + 3.5mm |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 356g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti gaming ONIKUMA X26, Microfon, USB, Driver 50mm, Lungime cablu 2.2m, Negru







