Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti gaming ONIKUMA X92, Microfon, USB/Jack 3.5mm, Driver 50mm, Iluminare RGB, Lungime cablu 2.2m, Negru Cod produs: ONI-177281
Vezi toate produsele din categoria Casti gaming
| Specificatii Tehnice | |
| Altele |
Microfon Driver 50mm Lungime cablu: 2.2m |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Lungime cablu | 2.2 m |
| Microfon | Da |
| Tehnologie | Cu fir |
| Tip | Gaming |
| Tip produs | Casti gaming |
Casti gaming ONIKUMA X92, Microfon, USB/Jack 3.5mm, Driver 50mm, Iluminare RGB, Lungime cablu 2.2m, Negru
Căștile ONIKUMA X92 combină un sunet puternic, un microfon funcțional și o retroiluminare RGB uimitoare. Acestea oferă un răspuns în frecvență larg de 20 Hz-20 kHz, drivere high-end cu un diametru de 50 mm și confort care permite multe ore de joc fără a simți oboseală. Cu conectori USB și de 3,5 mm, le puteți conecta cu ușurință la computere, laptopuri, console sau dispozitive mobile, iar retroiluminarea LED va oferi stației dvs. de jocuri un caracter unic.
Sunet adaptat la condițiile de joc
Driverele de 50 mm utilizate în X92 oferă lățimi de bandă diverse - de la joase la medii și la înalte. Acest lucru vă permite să vă cufundați și mai mult în joc și să auziți cu acuratețe pașii adversarilor, dialogurile sau efectele sonore.
Iluminare de fundal RGB izbitoare
Iluminarea de fundal LED încorporată, alimentată prin USB, conferă căștii un stil modern, de gaming. Lumina colorată distinge căștile ONIKUMA X92 pe suportul de joc și creează un efect vizual atractiv - atât în timpul transmisiunilor, cât și în timpul jocurilor de zi cu zi.
Comunicare perfectă
Microfonul integrat de înaltă sensibilitate vă va înregistra clar vocea. Astfel, puteți comunica cu ușurință cu alți jucători în timp ce jucați MMO-uri, discutați cu prietenii pe Discord sau faceți streaming de joc. Capacitatea de a se roti complet la 360° și designul flexibil facilitează poziționarea corectă la nivelul gurii, ceea ce îmbunătățește calitatea conversațiilor tale.
Confort în timpul jocului
Căștile se disting prin designul lor ușor și sunt echipate cu o bentiță special concepută care se adaptează la forma capului, asigurând confortul chiar și în timpul sesiunilor lungi de ore. În plus, cupele moi pentru urechi înconjoară bine urechile și sporesc confortul. Acest lucru permite gamerilor și streamerilor să se concentreze asupra jocului fără să se simtă obosiți.
Compatibilitate cu mai multe dispozitive
X92 este echipat cu un conector standard de 3,5 mm, ceea ce îl face compatibil cu computerele, laptopurile, consolele și dispozitivele mobile. Veți găsi, de asemenea, un cablu unu-la-doi inclus, care vă permite să utilizați un port audio separat și o intrare pentru microfon.
Inclus
- Căști
- Cablu unu-la-doi
- Manual de utilizare
| Producător | ONIKUMA |
|---|---|
| Model | X92 |
| Sensibilitate | 113 ± 3 dB |
| Răspuns în frecvență | 20 Hz - 20 kHz |
| Transductor | 50 mm |
| Tensiunea de funcționare a LED-ului | 5,0 V ± 1% |
| Curent de funcționare | ≤ 180 mA |
| Lungimea cablului | Aproximativ 2,2 m |
| Impedanță | 20 Ω ± 15% |
| Interfață pentru căști | USB + 3,5 mm |
| Dimensiunea microfonului | 6,0 × 5,0 mm |
| Impedanța microfonului | ≤ 2,2 KΩ |
| Sensibilitate microfon | -41 ± 3 dB |
| Direcționalitate | Multidirecțională |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti gaming ONIKUMA X92, Microfon, USB/Jack 3.5mm, Driver 50mm, Iluminare RGB, Lungime cablu 2.2m, Negru







