Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti gaming wireless ONIKUMA B5, Bluetooth 5.3, RGB, 850 mAh, Incarcare USB-C, Roz Cod produs: ONI-140860
Vezi toate produsele din categoria Casti gaming
| Specificatii Tehnice | |
| Altele |
RGB USB-C |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Roz |
| Lungime cablu | 0 m |
| Microfon | Nu |
| Tehnologie | Fara fir |
| Tip | Gaming |
| Tip produs | Casti gaming |
Casti gaming wireless ONIKUMA B5, Bluetooth 5.3, RGB, 850 mAh, Incarcare USB-C, Roz
Căști de gaming ONIKUMA B5 (roz)
Descoperiți o nouă dimensiune a divertismentului de gaming cu Onikuma B5! Căștile oferă o calitate fantastică a sunetului care te transportă direct în mijlocul acțiunii. Timpul lung de utilizare îți va permite să te joci ore în șir fără întrerupere. Conexiunea wireless garantează libertatea de mișcare la care ai visat - poți conecta căștile și la dispozitivul tău cu un cablu! Banda de cap are urechi de pisică iluminate, iar cupele sunt decorate cu pisici adorabile pentru un detaliu unic.
Lasă-te purtat de sunete
Pregătit pentru o imersiune totală în lumea gaming-ului? Datorită tehnologiei avansate de sunet HIFI, poți auzi chiar și cele mai mici detalii ale lumii virtuale din jurul tău, permițându-ți să reacționezi mai rapid și mai eficient la fiecare sunet din joc. Cu Onikuma B5, fiecare joc va deveni și mai palpitant!
Pregătit pentru un maraton de gaming
Pregătește-te pentru ore nesfârșite de gaming! Căștile sunt echipate cu o baterie litiu de 850 mAh care oferă până la 8 ore de utilizare. Așadar, poți fi sigur că Onikuma B5 nu te va lăsa la greu în cele mai importante momente ale jocului! În plus, timpul lor lung de așteptare de 365 de zile înseamnă că sunt întotdeauna gata de utilizare, chiar și după o pauză lungă.
Operare convenabilă
Operarea căștilor este extrem de ușoară! Există butoane speciale pe una dintre cupe care îți vor permite să controlezi cele mai importante funcții. Datorită acestora, poți ajusta convenabil nivelul volumului fără a fi nevoie să cauți setările pe computer sau să schimbi modurile de iluminare.
Alege-ți modul de conectare
Bucură-te de libertatea nelimitată de mișcare! Căștile folosesc o conexiune Blueooth 5.3, care garantează o conexiune rapidă și fiabilă la dispozitivul tău preferat la o distanță de până la 15 metri. Totuși, dacă preferi soluțiile tradiționale, Onikuma B5 îți oferă opțiunea de a conecta căștile la orice dispozitiv folosind un cablu USB-C la 3.5mm.
| Producător | Onikuma |
|---|---|
| Model | B5 |
| Culoare | Roz |
| Iluminare | Da, RGB |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Rază | 15 metri |
| Timp de funcționare | 8 ore |
| Timp de încărcare | 2 ore |
| Interfață de încărcare | USB-C |
| Timp de așteptare | 365 zile |
| Capacitate baterie | 850 mAh |
| Dimensiuni | 178 x 90 x 201 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti gaming wireless ONIKUMA B5, Bluetooth 5.3, RGB, 850 mAh, Incarcare USB-C, Roz






