Casti TWS Hello Kitty O Glossy Finish, Bluetooth 5.4, 300 mAh, USB-C, Roz Cod produs: HEL-153243
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Gamă de frecvență: 20Hz-20kHz Impedanță: 32 ohmi |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Multipoint |
| Culori disponibile | Roz |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 4 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
Casti TWS Hello Kitty O Glossy Finish, Bluetooth 5.4, 300 mAh, USB-C, Roz

Căști TWS Hello Kitty O Finisaj Glossy

Apariție unică și calitate excepțională
Culoarea roz oferă căștilor un aspect elegant și minimalist, iar imaginea Hello Kitty adaugă un farmec extraordinar. Aceasta este o propunere pentru persoanele care apreciază nu doar un aspect exclusiv în viață, ci și calitate înaltă și funcționalitate .
Un must-have pentru cei care apreciază sunetul bun!
Cele mai noi tehnologii
Căștile sunt echipate cu cea mai recentă versiune de Bluetooth 5.4 , care asigură o conexiune stabilă și asociere rapidă cu dispozitivele la o distanță de până la 10 m .
Bucură-te de până la 4 ore de redare neîntreruptă a muzicii la o singură încărcare a căștilor. În plus, carcasa de încărcare acționează ca un power bank , permițându-ți să asculți melodiile preferate mai mult timp. Datorită acestui fapt, nu vei mai trebui să te îngrijorezi niciodată că rămâi fără baterie în cel mai nepotrivit moment!


Performanță și funcționalitate
Introducerea unui panou tactil la căști permite controlul intuitiv al căștilor folosind gesturi simple de atingere. Această tehnologie modernă le face mai ușor de utilizat, făcând utilizarea lor și mai simplă și plăcută!
Tehnologia Asistentului Vocal permite utilizatorilor să folosească asistenții vocali cu ușurință și rapiditate. Funcția Controlul Apelurilor oferă apeluri telefonice convenabile fără a fi nevoie să ajungi la telefon.
Căștile au fost fabricate sub licența brandului Hello Kitty.
Date tehnice | |
| Tip | Căști In-Ear |
| versiunea Bluetooth | 5.4 |
| bateria căștilor | 2x30mAh |
| bateria stației de încărcare | 300mAh |
| distanța de comunicare Bluetooth | până la 10 m |
| timpul de încărcare a căștilor | 1.5 - 2 ore |
| timpul de funcționare | până la 4 ore |
| timpul de așteptare | 180 zile |
| portul de încărcare a căștilor | USB-C |
| intervalul de frecvență | 20Hz-20kHz |
| impedanța | 32 ohm |
| Culoare | Roz |
| Setul include | Căști, Carcasă de încărcare, Manual, cablu USB-A/USB-C |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti TWS Hello Kitty O Glossy Finish, Bluetooth 5.4, 300 mAh, USB-C, Roz







