Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti wireless Creative Outlier GO, Bluetooth 5.4, 600 mAh, Autonomie 10h, IPX4, USB-C, Dark Blue Cod produs: CRE-159872
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Interval de frecventa: 20-20000Hz Bluetooth: 5.4 Distanta de transmisie: 10m Timp de incarcare: 2 h |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Albastru |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 10 h |
| Timp de incarcare | 2 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
Casti wireless Creative Outlier GO, Bluetooth 5.4, 600 mAh, Autonomie 10h, IPX4, USB-C, Dark Blue
CREATIVE OUTLIER GO
Muzică pe care o poți simți și asculta în fiecare aventură sau pe parcursul călătoriei, rămânând conștient de împrejurimile tale. Căștile cu ureche deschisă oferă o imersiune sonoră completă datorită driverelor neodim 14.2mm special ajustate, cu ajustări precise sus-jos-stânga-dreapta pentru o potrivire personalizată.
Potrivit pentru orice ureche
Imitând arcul natural al urechii cu flexibilitate suplimentară, acest cârlig pentru ureche deschisă asigură o potrivire confortabilă și sigură pentru purtarea pe parcursul întregii zile.
Confort și aventură într-un singur produs
Ajustare precisă a potrivirii cu cârlige de ureche din silicon ultra-neted și moale.
Trăiește în moment
Simte ritmul pulsând prin venele tale în timp ce sunetele călătoresc prin aer către timpanul tău, rămânând conectat cu lumea din jurul tău. Cu libertatea de a asculta, nu vei rata momente importante. Echipat cu algoritmul Adaptive Equal Loudness Correction (AELC), oferă un sunet echilibrat cu bas puternic și include o funcție de auto-tuning pentru a se adapta la diferențele de volum în orice mediu.
Du-te și mai departe
Căștile Creative Outlier GO oferă o durată lungă de viață a bateriei, perfecte pentru cei care apreciază ascultarea neîntreruptă de muzică sau podcasturi pe parcursul zilei. Cu o singură încărcare, căștile pot reda timp de până la 6 ore, făcându-le ideale pentru ieșiri mai lungi sau antrenamente. Cu carcasa de încărcare, timpul total de redare se extinde la 26 de ore, oferind și mai multă comoditate și libertate fără reîncărcări frecvente.
Streaming audio fluid cu Bluetooth 5.4 și modul de latență redusă
Conexiune multipunct
Conectează-te la două dispozitive simultan pentru a-ți îmbunătăți abilitățile de multitasking. Comută între ele fără a pierde nicio notificare.
Microfon încorporat
Începe o conversație instantaneu fără a căuta telefonul! Suportă, de asemenea, asistenți vocali precum Siri și Google Assistant.
Specificații tehnice |
|
| Tip produs | Căști wireless |
| Marcă | Creative |
| Model | Creative Outlier GO |
| Stil de purtare | Cârlig pentru ureche |
| Durata totală a bateriei | Până la 10 ore |
| Conectivitate | Bluetooth 5.4 |
| Codecuri audio | AAC, SBC, suport pentru modul de latență redusă pentru filme și jocuri |
| Tip baterie | (Carcasă de încărcare) Baterie litiu-ion reîncărcabilă x 1 – 600 mAh
(O căști) Baterie litiu-ion reîncărcabilă 60 mAh x 1 |
| Tip de încărcare | USB-C |
| Rezistență la apă | IPX4 |
| Microfon | Sensibilitate la 1 kHz: -38 dBV/Pa
Detasabil: Nu Asistent vocal: Siri, Google Assistant Tip: Microfon omnidirecțional x 1 (per căști) |
| Drivere | Neodim x 2 |
| Răspuns în frecvență | 20–20,000 Hz |
| Profile | HFP (Profil hands-free)
(A2DP) Profil avansat de distribuție audio (AVRCP) Profil de control audio/video la distanță Suport multipunct pentru până la 2 dispozitive |
| Frecvență de operare | 2402–2480 MHz |
| Interval de operare | Până la 10 m |
| Dimensiuni | Căști: 54 x 40.34 x 16.63 mm
Carcasă de încărcare: 103 x 55 x 25.8 mm |
| Greutate | Căști: 2 x 11g
Carcasă de încărcare: 56g |
| Inclus în cutie | 1 x Creative Outlier GO
1 x Carcasă de încărcare USB-C 1 x Cablu de încărcare USB-C 1 x Ghid de utilizare rapidă |
| Culoare | Albastru închis |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless Creative Outlier GO, Bluetooth 5.4, 600 mAh, Autonomie 10h, IPX4, USB-C, Dark Blue







