Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti wireless Creative Zen Air Pro, Bluetooth 5.3, Autonomie 9h, IPX5, USB-C, Negru Cod produs: CRE-159793
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Bluetooth: 5.3 Distanta de transmisie: 10m |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Negru |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 9 h |
| Timp de incarcare | 0 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti wireless Creative Zen Air Pro, Bluetooth 5.3, Autonomie 9h, IPX5, USB-C, Negru
Căști in-ear ușoare, cu adevărat wireless
Cu Creative Zen Air Pro, descoperiți o nouă dimensiune a sunetului. Datorită tehnologiei Bluetooth® LE Audio, noua generație de streaming wireless, puteți savura un sunet neîntrerupt, fără întârziere, care umple perfect împrejurimile dumneavoastră. Aceste căști in-ear cu adevărat wireless oferă un timp total de redare impresionant de până la 33 de ore. Echipate cu drivere dinamice de 10 mm și Bluetooth 5.3 avansat cu codec audio AAC, ele oferă experiențe sonore captivante. În plus, căștile dispun de tehnologie hibridă de anulare activă a zgomotului (ANC), mod Ambient și certificare de rezistență la apă IPX5, asigurând confort și versatilitate în orice condiții.
BLUETOOTH LE AUDIO DE NOUĂ GENERAȚIE
Datorită Bluetooth 5.3 LE Audio și codec-urilor audio de înaltă calitate LC3+ (ULL), LC3, AAC și SBC, Creative Zen Air Pro oferă streaming audio bogat și fluid pe parcursul întregii zile. Modurile Unicast (CIS) și Broadcast (BIS)1 îmbunătățesc performanța audio wireless, reducând în același timp lățimea de bandă și consumul de energie, oferind experiențe sonore mai bune și timpi de funcționare mai lungi.
LATENȚĂ ULTRA-REDUSĂ ȘI SUNET PUTERNIC
Pentru a obține un streaming audio și video complet sincronizat, deschideți aplicația Creative pe dispozitivul dumneavoastră mobil și activați modul de latență ultra-redusă. Căștile Creative Zen Air Pro sunt de asemenea echipate cu drivere dinamice de 10 mm, special ajustate, calibrate profesional pentru a oferi un sunet excelent cu înalte clare, medii și joase, oferind experiențe audio excepționale.
AUDIAȚI CE VREȚI
Creative Zen Air Pro dispune de tehnologia ANC hibridă care utilizează microfoane frontale și posterioare în fiecare căști pentru a detecta și monitoriza sunetele ambientale. Acest lucru elimină eficient zgomotul de fond, permițându-vă să vă concentrați pe ceea ce contează cel mai mult. Atunci când doriți să auziți împrejurimile, pur și simplu atingeți de două ori căștile din stânga pentru a comuta în modul Ambient, care permite pătrunderea unei cantități juste de sunet extern. În plus, puteți ajusta nivelul sunetului de intrare prin aplicația Creative, oferind un echilibru perfect între izolare și conștientizarea mediului.
Specificații tehnice |
|
| Producător | Creative |
| Tip produs | Căști wireless |
| Conectivitate | USB-C (încărcare), Încărcare wireless activată și compatibilă cu Qi, Bluetooth® 5.3 |
| Rezistență la apă | IPX5 |
| Culoare | Negru |
| Temperatura de operare | 0°C până la 45°C |
| Dimensiuni | Earbud: 27.7 x 25.9 x 23.3 mm, Carcasa de încărcare: 64.0 x 43.9 x 29.0 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Casti wireless Creative Zen Air Pro, Bluetooth 5.3, Autonomie 9h, IPX5, USB-C, Negru







