Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti wireless DKNY BT, Bluetooth 5.3, 300mAh, Autonomie 26h, USB-C, Maro Cod produs: DKN-165006
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Bluetooth: 5.3 Distanta de transmisie: 10m |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Maro |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 26 h |
| Timp de incarcare | 0 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti wireless DKNY BT, Bluetooth 5.3, 300mAh, Autonomie 26h, USB-C, Maro
DKNY Finisaj Satinat
DKNY este un brand de modă american binecunoscut și respectat, renumit pentru îmbinarea perfectă a eleganței cu energia vieții urbane moderne. Simte ritmurile New York-ului, evidențiindu-ți în același timp individualitatea și expresivitatea.
Design Modern și Confort
Căștile wireless DKNY sunt combinația perfectă de stil și funcționalitate. Designul unic al carcasei tip scoică cu finisaj satinat asigură un aspect elegant și modern, în timp ce tehnologia de galvanizare oferă durabilitate și rezistență la zgârieturi. Forma ergonomică permite utilizarea pe termen lung fără disconfort.
Control Intuitiv și Sunet de Înaltă Calitate
Butonul tactil de pe căști permite controlul ușor al muzicii și gestionarea apelurilor fără a scoate telefonul. Căștile DKNY oferă un sunet clar, de înaltă calitate, perfect chiar și pentru cei mai exigenți utilizatori. Cu tehnologia avansată de reducere a zgomotului, apelurile telefonice sunt clare, iar muzica se aude cu tonuri pline și bogate.
Acest produs este fabricat sub licență de la DKNY.
Specificații Tehnice |
|
| Colecție | Finisaj Satinat |
| Tip | Căști Wireless |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| ENC | Da |
| Rază Maximă | 10 m |
| Capacitate Baterie Căști | 30 mAh x 2 |
| Capacitate Baterie Carcasă de Încărcare | 300 mAh |
| Timp de Redare Muzică | 26 h [cu carcasa de încărcare] |
| Tip Buton | Tactil |
| Port de Încărcare | Tip-C |
| Culoare | Maro |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Casti wireless DKNY BT, Bluetooth 5.3, 300mAh, Autonomie 26h, USB-C, Maro







