Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti wireless Edifier X5 Pro, Bluetooth 5.3, Autonomie 7 h, USB-C, IP55, Bej Cod produs: EDI-156911
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Interval de frecventa: 20-20000Hz Bluetooth: 5.3 Distanta de transmisie: 10m Timp de incarcare: 1.5 h |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Bej |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 7 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti wireless Edifier X5 Pro, Bluetooth 5.3, Autonomie 7 h, USB-C, IP55, Bej
Ia-ți adio de la zgomotele enervante și concentrează-te pe melodiile tale preferate. Căștile Edifier X5 Pro TWS oferă anulare activă a zgomotului (ANC), iar cu drivere dinamice de 10 mm cu o diafragmă acoperită cu titan, acestea asigură o calitate excelentă a sunetului. De asemenea, au o durată lungă de viață a bateriei (până la 7 ore) și rezistență la apă IP55. În plus, microfoanele încorporate permit convorbiri telefonice fără întreruperi, iar aplicația dedicată Edifier Connect oferă acces la numeroase funcții suplimentare. De asemenea, căștile suportă un mod Game special, care permite o latență extrem de scăzută.
Uitați de zgomotul enervant
Doriți să vă ascultați listele de redare sau podcasturile preferate în liniște? Cu X5 Pro, puteți bloca cu ușurință sunetele inutile și vă puteți concentra pe ceea ce contează cel mai mult pentru dumneavoastră! Căștile acceptă anularea activă a zgomotului (ANC), suprimând eficient zgomotele nedorite. De asemenea, aveți opțiunea unui mod transparent, care vă permite să ascultați muzică fără a pierde contactul cu mediul înconjurător. Nu trebuie să vă mai faceți griji că ratați anunțuri importante la aeroport sau că nu mai auziți informațiile de la colegul dvs. Puteți comuta convenabil între moduri utilizând aplicația dedicată.
Sunet de înaltă calitate în orice situație
Bucurați-vă de o calitate audio fantastică, indiferent dacă ascultați muzică sau vorbiți la telefon. Căștile X5 Pro sunt echipate cu drivere dinamice de 10 mm, oferind un sunet clar, bogat în detalii. Codecurile audio acceptate - frecvent utilizate SBC și utilizate în principal de Apple AAC - asigură un sunet și mai bun și compatibilitate cu o gamă largă de dispozitive. În plus, fiecare earbud are un microfon încorporat care utilizează algoritmi AI pentru a asigura un sunet clar și natural în timpul apelurilor telefonice. Acest lucru asigură o comunicare fluentă între dvs. și apelanți!
Latență redusă
Căștile oferă conectivitate Bluetooth 5.3 cu suport pentru profilurile A2DP, AVRCP și HFP, oferind o transmisie rapidă, stabilă și fiabilă a semnalului până la 10 m. De asemenea, producătorul a pregătit ceva special pentru gameri - un mod Game dedicat, care garantează o latență incredibil de scăzută, de doar 0,08s. Sincronizarea excelentă a imaginii și a sunetului vă va menține în fața adversarilor - obțineți un avantaj de la început și bucurați-vă de un joc palpitant!
Durată lungă de viață a bateriei
Datorită bateriilor eficiente, nu trebuie să vă faceți griji că căștile rămân fără energie prea repede. X5 Pro poate reda muzică timp de aproximativ 5 ore cu ANC activat sau aproximativ 7 ore fără acesta. În plus, carcasa de încărcare inclusă extinde acest timp la aproximativ 22 sau 31 de ore. Dar asta nu e tot - doar 15 minute de încărcare a căștilor vă vor oferi încă o oră de ascultare a melodiilor preferate!
Funcții suplimentare cu aplicația
Obțineți și mai mult de la căștile dvs. Pur și simplu instalați aplicația dedicată Edifier Connect, care oferă o mulțime de caracteristici interesante! Cu ajutorul acesteia, puteți personaliza comenzile tactile în funcție de preferințele dvs. și puteți regla setările egalizatorului de sunet (EQ) - aveți 3 presetări disponibile, cum ar fi clasic, pop și rock clasic. De asemenea, puteți comuta între modurile de anulare a zgomotului și transparent.
Pentru confortul dvs.
Căștile sunt foarte ușoare și confortabile, astfel încât să puteți asculta melodiile preferate ore în șir fără să vă faceți griji cu privire la disconfort sau oboseală. De asemenea, sunt rezistente la praf și umiditate IP55 - perfecte pentru antrenamentele intense. Pachetul include, de asemenea, vârfuri de urechi interschimbabile în trei dimensiuni (S, M, L), oferindu-vă posibilitatea de a personaliza în continuare X5 Pro în funcție de nevoile dvs.
Inclus în pachet
- Căști
- Carcasă de încărcare
- Sfaturi pentru urechi interschimbabile (3 perechi - S, M, L)
- Cablu de încărcare (USB-A la USB-C)
- Manual de utilizare
| Producător | Edifier |
|---|---|
| Model | X5 Pro |
| Culoare | Bej |
| Bluetooth | 5.3 |
| Profiluri Bluetooth | A2DP, AVRCP, HFP |
| Raza de acțiune | Până la 10m |
| Durata de viață a bateriei | ANC On: aprox. 5h (căști) + 17h (carcasă); ANC Off: aprox. 7h (căști) + 24h (carcasă); |
| Capacitatea bateriei | 37mAh (căști), 400mAh (carcasă) |
| Port de încărcare | USB-C |
| Intrare | 5V / 200mA (căști), 5V / 1A (carcasă) |
| Timp de încărcare | Aproximativ 1,5h (căști), aproximativ 1,5h (carcasă) |
| Codecuri audio | SBC, AAC |
| Driver | 10 mm |
| Impedanță | 32Ω |
| SPL | 92 ±3 dB SPL (A) |
| Răspuns în frecvență | 20Hz - 20kHz |
| Număr de microfoane | 2 (unul pentru fiecare pernuță) |
| Sensibilitate microfon | -38 dB ±1 dB |
| Rezistență la apă | IP55 |
| Greutate | 38g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless Edifier X5 Pro, Bluetooth 5.3, Autonomie 7 h, USB-C, IP55, Bej







