Casti wireless Guess 4G Printed Logo, Bluetooth 5.3, 250mAh, Autonomie 6h, USB-C, Fucsia Cod produs: GUE-164961
Vezi toate produsele din categoria Guess Style
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Bluetooth: 5.3 Distanta de transmisie: 10m |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Fucsia |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 6 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti wireless Guess 4G Printed Logo, Bluetooth 5.3, 250mAh, Autonomie 6h, USB-C, Fucsia
Căști Guess 4G Printed Logo
Bluetooth TWS + Stație de andocare
Căștile wireless Guess 4G Printed Logo se remarcă prin sunet excelent, aspect elegant și funcționalitate care îți depășește așteptările.
Aspect unic și calitate excepțională
Căștile sunt fabricate din policarbonat roz, conferindu-le un aspect elegant, minimalist. Logo-ul auriu Guess de pe carcasă adaugă un accent luxos.
Stație de andocare și Power Bank într-un singur dispozitiv
Bucură-te de până la 5 ore de redare neîntreruptă a muzicii cu o singură încărcare a căștilor. În plus, carcasa de încărcare servește ca un power bank, oferind până la 24 de ore de ascultare a melodiilor tale preferate. Cu aceasta, nu va trebui niciodată să-ți faci griji că vei rămâne fără baterie în cel mai nepotrivit moment!
Performanță și Funcționalitate
Căștile dispun de cea mai recentă versiune Bluetooth 5.3, asigurând conexiuni stabile și împerechere rapidă cu dispozitivele.
Cu ratingul de rezistență la apă IPX5, căștile sunt rezistente la transpirație și stropi, permițând utilizarea în timpul activităților în aer liber.
Control tactil
Introducerea unui panou tactil în căști permite un control intuitiv prin gesturi simple. Această tehnologie modernă face operarea căștilor extrem de ușoară, iar utilizarea lor devine și mai plăcută și confortabilă!
Căștile sunt fabricate sub licența mărcii Guess.
Date tehnice |
|
| Tip | Căști intraauriculare |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Bateria căștilor | 2 x 30 mAh |
| Capacitatea carcasei de încărcare | 250 mAh |
| Timp de încărcare a căștilor | 1.5 h |
| Timp de utilizare | până la 6 h |
| Timp total de redare | până la 24 h |
| Port de încărcare carcasă | USB-C |
| Nivel de protecție IPX | IPX5 |
| Funcții | Redare muzică / Apeluri |
| Impedanță | 32 ohmi ± 15% |
| Microfon încorporat | Da |
| Gama de frecvențe | 2.402GHz-2.480GHz |
| Raza Bluetooth | 10m |
| Culoare | Fuchsia |
| Setul include | Căști, Carcasă, Cablu USB-C/USB-A, Dopuri de urechi din silicon S/M, Manual |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless Guess 4G Printed Logo, Bluetooth 5.3, 250mAh, Autonomie 6h, USB-C, Fucsia







