Casti wireless Guess GUTWSPGTSPSK TWS, Grained Classic Logo, Bluetooth 5.3, 300 mAh, IPX5, Negru Cod produs: GUE-146460
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Versiune Bluetooth: 5.3 Baterie cășt: 2x40mAh Capacitate carcasă de încărcare: 300mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Multipoint |
| Culori disponibile | Negru |
| Material | Plastic |
| Pentru | Adulti |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 5 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti wireless Guess GUTWSPGTSPSK TWS, Grained Classic Logo, Bluetooth 5.3, 300 mAh, IPX5, Negru


Guess Grained Classic Logo
Logo tipărit Capsule căștile wireless oferă un sunet excelent, un design elegant și funcționalitate care va îndeplini așteptările tale.

Aspect unic și calitate excepțională
Carcasa este acoperită cu eco-piele de înaltă calitate. Culoarea albastră a căștilor le conferă un aspect elegant, minimalist, iar logo-ul auriu Guess adaugă un accent luxos.
Stație de încărcare și power bank într-unul
Bucură-te de până la 5 ore de redare neîntreruptă a muzicii cu o singură încărcare a căștilor. În plus, carcasa de încărcare acționează ca un power bank , permițându-ți să asculți melodiile tale preferate mai mult timp. Datorită acestui lucru, nu te vei mai îngrijora niciodată că rămâi fără baterie în cel mai nepotrivit moment!


Performanță și funcționalitate
Căștile sunt echipate cu cea mai recentă versiune de Bluetooth 5.3 , care asigură o conexiune stabilă și asociere rapidă cu dispozitivele.
Datorită clasei IPX5 impermeabil , căștile sunt rezistente la transpirație și stropi, permițându-le să fie utilizate în timpul activităților în aer liber.
Cele mai noi tehnologii
Funcția ENC filtrează eficient zgomotul de fond în timpul apelurilor, astfel încât vocea ta va fi întotdeauna clară și inteligibilă.

Control prin atingere!
Introducerea panoului tactil în căști permite controlul intuitiv al căștilor prin gesturi simple de atingere. Această tehnologie modernă le face mai ușor de utilizat, făcând utilizarea acestora și mai plăcută!

Căștile au fost fabricate sub licența brandului Guess.
Date tehnice | |
| Tip | Căști In-Ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Baterie căști | 2x40mAh |
| Capacitate carcasă de încărcare | 300mAh |
| Timp de încărcare căști | 1.5 ore |
| Timp de funcționare | până la 5 ore |
| Timp de așteptare | până la 300 ore |
| Port de încărcare carcasă | USB-C |
| Clasă de protecție IPX | IPX5 |
| Funcții | Redare muzică / Realizare apeluri |
| Microfon încorporat | Da |
| Culoare | Negru |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Casti wireless Guess GUTWSPGTSPSK TWS, Grained Classic Logo, Bluetooth 5.3, 300 mAh, IPX5, Negru







