Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti wireless Guess Metallic Triangle Logo, Bluetooth 5.3, Autonomie 32h, USB-C, Roz Cod produs: GUE-155172
Vezi toate produsele din categoria Guess Style
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Bluetooth: 5.3 Distanta de transmisie: 10m Timp de incarcare: 2 h |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Roz |
| Material |
ABS Piele ecologica |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 32 h |
| Timp de incarcare | 2 h |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti wireless Guess Metallic Triangle Logo, Bluetooth 5.3, Autonomie 32h, USB-C, Roz

Guess Căști Over-Ear cu Logo Triunghi Metallic Bluetooth 5.3
Căștile cu Logo Triunghi Metallic oferă un sunet excelent, un design elegant și funcționalitate care vă va îndeplini așteptările.

Apariție unică și calitate excepțională
Culoarea roz oferă căștilor un aspect elegant și minimalist, iar emblemele caracteristice ale mărcii adaugă o notă exclusivă.
Logo-ul mărcii Guess adaugă o notă luxoasă și confirmă autenticitatea și cea mai înaltă calitate a produsului.
Un must-have pentru cei care apreciază eleganța și prestigiul!
Caracteristici inovatoare
Tehnologia Asistent Vocal permite utilizatorilor să folosească rapid și ușor asistenții vocali. Apeluri hands-free permit realizarea apelurilor telefonice fără a fi nevoie să ajungeți la telefon.


Performanță și funcționalitate
Căștile sunt echipate cu cea mai recentă versiune Bluetooth 5.3, care asigură o conexiune stabilă și o asociere rapidă cu dispozitivele.
Datorită clasei rezistente la apă IPX4, căștile sunt rezistente la transpirație și stropi, permițându-le să fie utilizate în timpul activităților în aer liber.
Căștile au fost fabricate sub licența mărcii Guess.
Date tehnice | |
| Tip | Căști over-ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Baterie căști | 3.7V / 400mAh |
| Distanța de comunicare Bluetooth | până la 10 m |
| Timp de încărcare a căștilor | aprox. 2 ore |
| Timp de funcționare | până la 32 de ore |
| Port de încărcare a căștilor | USB-C |
| Clasa de protecție IPX | IPX4 |
| Funcții | Redare muzică / Realizare apeluri |
| Impedanță | 32 ohmi ± 15% |
| Microfon încorporat | Da |
| Interval de frecvență | 20Hz-20kHz |
| Culoare | Roz |
| Setul include | Căști, Instrucțiuni |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless Guess Metallic Triangle Logo, Bluetooth 5.3, Autonomie 32h, USB-C, Roz







