Casti wireless Guess Triangle Logo 4G, over the ear, Bluetooth 5.3, timp incarcare 2h, autonomie totala 32h, 300mAh, IPX4, USB-C, Albastru Cod produs: GUE-165022
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Bluetooth 5.3; Microfon incorporat; Distanta de transmisie: 10m; |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Albastru |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 32 h |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti wireless Guess Triangle Logo 4G, over the ear, Bluetooth 5.3, timp incarcare 2h, autonomie totala 32h, 300mAh, IPX4, USB-C, Albastru
Căști Guess Bluetooth 4G Triangle Logo
Căștile 4G Triangle Logo se remarcă prin calitatea excelentă a sunetului, designul elegant și funcționalitatea care vă va satisface așteptările.
Design Unic și Calitate Excepțională
Culoarea albastră conferă căștilor un aspect elegant și minimalist, în timp ce emblemele distinctive introduc o notă exclusivă.
Logo-ul Guess adaugă o notă de lux și confirmă autenticitatea și calitatea superioară a produsului.
Un must-have pentru cei care apreciază eleganța și prestigiul!
Funcții Inovatoare
Tehnologia Voice Assistant permite utilizatorilor să utilizeze asistenți vocali ușor și rapid. Funcția Hands-Free Calling asigură conversații telefonice confortabile fără a fi nevoie să apelați la telefon.
Performanță și Funcționalitate
Căștile sunt echipate cu cea mai recentă versiune de Bluetooth 5.3, care oferă o conexiune stabilă și o asociere rapidă cu dispozitivele.
Datorită clasificării de rezistență la apă IPX4, căștile sunt rezistente la transpirație și stropi, făcându-le potrivite pentru activități în aer liber.
Căștile sunt fabricate sub licența mărcii Guess.
Specificații Tehnice |
|
| Tip | Căști |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Bateria căștilor | 3.7V / 300 mAh |
| Raza de acțiune Bluetooth | până la 10 m |
| Timp de încărcare | aprox. 2 h |
| Timp de operare | până la 32 h |
| Port de încărcare căști | USB-C |
| Clasificare protecție IPX | IPX4 |
| Funcții | Redare muzică / Apeluri telefonice |
| Impedanță | 32 ohm ± 15% |
| Microfon încorporat | Da |
| Gama de frecvențe | 20Hz-20kHz |
| Culoare | Albastru |
| Articole incluse | Căști, Manual |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless Guess Triangle Logo 4G, over the ear, Bluetooth 5.3, timp incarcare 2h, autonomie totala 32h, 300mAh, IPX4, USB-C, Albastru







