Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti wireless Guess Triangle Logo, Bluetooth 5.3, Autonomie 32h, USB-C, Roz Cod produs: GUE-155174
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Bluetooth: 5.3 Distanta de transmisie: 10m Timp de incarcare: 2 h |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Roz |
| Material |
ABS Piele ecologica |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 32 h |
| Timp de incarcare | 2 h |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti wireless Guess Triangle Logo, Bluetooth 5.3, Autonomie 32h, USB-C, Roz

Guess Căști Bluetooth 5.3 4G cu Logo Triunghi
Logo-ul Triunghi 4G al căștilor on-ear oferă un sunet excelent, un design elegant și funcționalitate care îți va îndeplini așteptările.

Apariție unică și calitate excepțională
Culoarea roz conferă căștilor un aspect elegant și minimalist, iar emblemele caracteristice ale brandului adaugă o notă exclusivă.
Logo-ul Guess adaugă o notă luxoasă și confirmă autenticitatea și cea mai înaltă calitate a produsului.
Un must-have pentru cei care apreciază eleganța și prestigiul!
Caracteristici Inovatoare
Tehnologia Asistentului Vocal permite utilizatorilor să folosească rapid și ușor asistenții vocali. Apeluri Hands-Free permit realizarea apelurilor telefonice fără a fi necesar să ajungi la telefon.


Performanță și funcționalitate
Căștile sunt echipate cu cea mai recentă versiune Bluetooth 5.3, care asigură o conexiune stabilă și o asociere rapidă cu dispozitivele.
Datorită clasei de impermeabilitate IPX4, căștile sunt rezistente la transpirație și stropi, permițându-le să fie utilizate în timpul activităților în aer liber.
Căștile au fost fabricate sub licența brandului Guess.
Date Tehnice | |
| Tip | Căști on-ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Baterie căști | 3.7V / 400mAh |
| Distanța de comunicare Bluetooth | până la 10 m |
| Timp de încărcare a căștilor | aprox. 2 ore |
| Timp de funcționare | până la 32 ore |
| Port de încărcare căști | USB-C |
| Clasa de protecție IPX | IPX4 |
| Funcții | Redare muzică / Realizare apeluri |
| Impedanță | 32 ohmi ± 15% |
| Microfon încorporat | Da |
| Frecvență | 20Hz-20kHz |
| Culoare | Roz |
| Setul include | Căști, Instrucțiuni |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Casti wireless Guess Triangle Logo, Bluetooth 5.3, Autonomie 32h, USB-C, Roz







