Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti wireless HiFuture FutureMate, Bluetooth 5.3, Autonomie 8h, IPX5, Alb Cod produs: HIF-151618
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Bluetooth: 5.3 Distanta de transmisie: 10m Timp de incarcare: 1.5 h |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Alb |
| Material | Plastic |
| Pentru | Adulti |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 8 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti wireless HiFuture FutureMate, Bluetooth 5.3, Autonomie 8h, IPX5, Alb


Claritatea audio în timpul apelurilor este esențială. FutureMate dispune de un sistem ENC cu două microfoane care vă permite să gestionați apelurile cu o calitate superioară a sunetului și vă protejează de zgomotul de fundal.
Căștile deschise FutureMate au o durată de viață ridicată a bateriei. Rămân active până la 8 ore și, datorită încărcării rapide, vă puteți bucura de muzică și puteți prelua apeluri oriunde, oricând.
Dimensiunea ideală a căștilor asigură cea mai bună potrivire cu anatomia urechii. Căștile au un design deschis distinctiv pentru confort pe tot parcursul zilei. Bucurați-vă de libertate completă fără să vă faceți griji că dispozitivul vă alunecă.
Descoperiți-vă partenerul ideal de antrenament. Aceste căști unice sunt alegerea perfectă pentru orice pasionat de sport care dorește să rămână conștient de lumea exterioară chiar și în timp ce ascultă muzica preferată.

Cu căștile FutureMate, nu trebuie să vă faceți griji că dispozitivul dvs. va fi deteriorat de intemperii, deoarece acestea au rating IPX5. Indiferent dacă intrați accidental sau deliberat în contact cu apă sau praf, dispozitivul dvs. va rămâne pe deplin funcțional și nu vă va dezamăgi niciodată.
Lumea funcționează fără fire. Bluetooth 5.3 din căștile FutureMate oferă un nivel de conectivitate care vă permite să participați la conversații fără să vă faceți griji cu privire la apelurile întrerupte. Dispozitivul are o rază de acțiune măsurată de până la 10 metri. Uitați să vă mai țineți telefonul în mână!

Date tehnice | |
| Tip | Căști sport |
| Culoare | Alb |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Protocoale suportate | HFP/A2DP/AVRCP |
| Raza de acțiune Bluetooth | până la 10 metri |
| Capacitate baterie | 100 mAh |
| Tip baterie | Polimer |
| Timp redare muzică | până la 8 ore |
| Timp maxim redare muzică | până la 6 ore (la volum 100%) |
| Timp de încărcare baterie | aproximativ 1,5 ore |
| Membrană | 15,4 mm |
| Impedanță căști | 22 Ohmi +/- 15% |
| Sensibilitate microfon | 42 +/- dB |
| Conținut set | 1x căști HiFuture FutureMate 1x manual de utilizare 1x cablu de încărcare magnetic |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless HiFuture FutureMate, Bluetooth 5.3, Autonomie 8h, IPX5, Alb






