Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti wireless OTL The Legend of Zelda TWS, Bluetooth 5.3, 350 mAh, Negru Cod produs: OTL-141241
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Bluetooth 5.3 Distanta de transmisie: 10m Timp de incarcare: 1.5 h |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Negru |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti wireless OTL The Legend of Zelda TWS, Bluetooth 5.3, 350 mAh, Negru
Căști wireless TWS OTL The Legend of Zelda
Sunet de înaltă calitate
Indiferent dacă asculți muzica ta preferată sau te implici în dialoguri emoționante din filme, aceste căști oferă o experiență audio de neuitat la fiecare pas. Cu un răspuns de frecvență larg de 20 Hz până la 20 kHz, fiecare notă sună extrem de clar, impresionând cu bas profund și detalii sonore precise.
Tehnologia Bluetooth 5.3
Căștile folosesc tehnologia Bluetooth 5.3, care nu numai că asigură conexiuni wireless rapide și stabile, dar minimizează și întârzierea sunetului, ceea ce este crucial atunci când vizionezi filme sau joci jocuri. Asocierea căștilor nu va fi o problemă - conectează-le o dată la dispozitivul ales, iar ele se vor conecta automat de fiecare dată!
Cu confortul în minte
Forma precis proiectată a căștilor se potrivește perfect urechilor tale, ceea ce garantează nu doar stabilitate, ci și confort în purtarea lor pentru o perioadă lungă fără a te simți obosit. Datorită pernuțelor interschimbabile, poți ajusta cu ușurință căștile la preferințele tale pentru o izolare sonoră și mai bună. În plus, panourile tactile intuitive îți permit să controlezi convenabil funcțiile căștilor, cum ar fi răspunsul la apeluri sau schimbarea melodiilor, fără a necesita un dispozitiv sursă.
Mai mult timp pentru a asculta muzică
Căștile te vor surprinde cu timpul lor lung de funcționare. Ele oferă până la 6 ore de redare cu o singură încărcare, făcându-le perfecte pentru călătorii mai lungi. Ce este și mai bine, husa inclusă îți permite să reîncarci energia căștilor de până la 3 ori, ceea ce înseamnă că nu trebuie să îți faci griji că rămâi fără energie în cele mai puțin opportune momente.
Inclus:
- căști
- husă de încărcare
- cablu de încărcare USB
- 2 perechi de dopuri din silicon
- manual de utilizare
Producător OTL Model Culoare Negru Motiv The legend of Zelda Versiune Bluetooth 5.3 Rază Până la 10 metri Răspuns de frecvență 20Hz-20kHz Sensibilitate 96 dB ± 3dB Timp de funcționare Până la 6 ore Capacitate baterie căști 30 mAh x2 Capacitate baterie husă de încărcare 350 mAh Timp de încărcare a căștilor Approx. 1.5 hours Timp de încărcare a husei de încărcare Około 1,5 godziny Timp de așteptare 180 hours Peso unică a căștii 0,7 g Peso husei de încărcare 7,6 g
| Producător | OTL |
|---|---|
| Model | |
| Culoare | Negru |
| Motiv | The legend of Zelda |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Rază | Până la 10 metri |
| Răspuns de frecvență | 20Hz-20kHz |
| Sensibilitate | 96 dB ± 3dB |
| Timp de funcționare | Până la 6 ore |
| Capacitate baterie căști | 30 mAh x2 |
| Capacitate baterie husă de încărcare | 350 mAh |
| Timp de încărcare a căștilor | Approx. 1.5 hours |
| Timp de încărcare a husei de încărcare | Około 1,5 godziny |
| Timp de așteptare | 180 hours |
| Peso unică a căștii | 0,7 g |
| Peso husei de încărcare | 7,6 g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless OTL The Legend of Zelda TWS, Bluetooth 5.3, 350 mAh, Negru







