Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti wireless QCY T41, Bluetooth 5.4, Autonomie 7h, 385 mAh, USB-C, Alb Cod produs: QCY-158456
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Alb |
| Material | Plastic |
| Pentru | Adulti |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 7 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
Casti wireless QCY T41, Bluetooth 5.4, Autonomie 7h, 385 mAh, USB-C, Alb
QCY T41 sunt căști in-ear wireless care vă permit să vă ascultați melodiile și podcasturile preferate oriunde doriți. Acestea se conectează la un dispozitiv compatibil prin Bluetooth 5.4 și oferă o autonomie de până la 35 de ore (cu husă). De asemenea, dispun de microfoane duale cu anulare a zgomotului asistată de AI. Datorită designului lor ușor (3,5 g fiecare cască) și ergonomic, le puteți utiliza pentru perioade lungi de timp fără disconfort.
Până la 35 de ore de redare
O încărcare completă a căștilor permite până la 7 ore de ascultare a muzicii sau efectuarea de apeluri. Cu carcasa de încărcare, timpul total de funcționare ajunge până la 35 de ore. Important - doar 10 minute de încărcare rapidă sunt suficiente pentru a utiliza căștile timp de încă o oră.
Sunet de înaltă calitate
Căștile utilizează un driver dinamic mare de 13 milimetri, care este responsabil pentru basul bogat, înaltele și mediile clare. Ascultarea de muzică, podcasturi sau vizionarea de filme devine mai plăcută și mai naturală.
Ideal pentru jocuri și filme
QCY T41s suportă Bluetooth 5.4, care asigură o conexiune stabilă și un consum redus de energie. Modul Low Latency cu latență de 68 ms își va dovedi valoarea atunci când jucați jocuri și vizionați videoclipuri - imaginea și sunetul sunt perfect sincronizate.
Microfoane duble și reducere a zgomotului
Fiecare telefon este echipat cu două microfoane susținute de un algoritm AI care îmbunătățește calitatea apelurilor și reduce zgomotul de fond. În plus, există o tehnologie patentată de reducere a zgomotului produs de vânt, astfel încât vocea dvs. rămâne clară chiar și în aer liber.
Rezistență la apă IPX4
Căștile sunt rezistente la stropire și transpirație (standard IPX4). Ca urmare, le puteți utiliza fără griji în timpul antrenamentului, plimbării sau navetei zilnice - indiferent de vreme.
Funcționare intuitivă
QCY T41s oferă comenzi sensibile la atingere, astfel încât să puteți opri rapid și convenabil redarea, să schimbați o melodie, să răspundeți sau să respingeți un apel, să activați asistentul vocal sau să activați modul de întârziere redusă - toate acestea fără a vă întinde mâna după telefon.
Sunt incluse
- căști
- cablu de încărcare de la USB-C la USB-C
- manual de utilizare
| Producător | QCY |
|---|---|
| Model | T41 |
| Culoare | alb |
| Bluetooth | 5.4 |
| Raza de acțiune | 10 m |
| Compatibilitate | Android, iOS |
| Timp de funcționare | căști: 7 h, cu husă de încărcare: 35 h |
| Profiluri Bluetooth | THFP/A2DP/AVRCP |
| Capacitatea bateriei | căști: 35 mAh, carcasă de încărcare: 350 mAh |
| Port de încărcare | USB-C |
| Rezistent la apă | IPX4 |
| Dimensiuni | handset: 33,65 x 17 x 17 mm; carcasă de încărcare: 53 x 53 x 28,65 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless QCY T41, Bluetooth 5.4, Autonomie 7h, 385 mAh, USB-C, Alb







