Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti wireless Soundpeats Mini HS, Bluetooth 5.3, 400 mAh, USB-C, Negru Cod produs: SOU-142419
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Multipoint |
| Culori disponibile | Negru |
| Material |
ABS Policarbonat |
| Pentru | Adulti |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 8 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti wireless Soundpeats Mini HS, Bluetooth 5.3, 400 mAh, USB-C, Negru
Căști Soundpeats Mini HS (negru)
Soundpeats Mini HS sunt căști wireless care vă vor oferi o experiență muzicală de neuitat. Cu suport codec LDAC și certificare Hi-Res Audio, acestea garantează un sunet clar și bogat în detalii. Acestea oferă până la 8 ore de utilizare cu o singură încărcare, iar Bluetooth 5.3 vă permite să vă asociați cu 2 dispozitive simultan. Microfoanele încorporate cu un algoritm inteligent de anulare a zgomotului vă permit să efectuați apeluri telefonice în medii zgomotoase.
Simțiți că sunteți la un concert
Soundpeats Mini HS este o garanție a calității excelente a sunetului. Cu certificare Hi-Res Audio și suport pentru codecul LDAC, căștile oferă o rezoluție excepțional de mare a sunetului și transmisie fără pierderi la nivel HiFi. Fiecare sunet este reprodus cu precizie și claritate extreme, permițându-vă să auziți chiar și cele mai mici detalii ale melodiilor pe care nu le-ați observat înainte. Cu căștile Mini HS, vă veți simți ca la concertul artistului dvs. preferat, indiferent unde vă aflați.
Conversații clare oriunde
Căștile dispun de microfoane care, combinate cu un algoritm avansat de anulare a zgomotului bazat pe inteligență artificială, vă permit să efectuați apeluri telefonice oriunde. Fie că vă aflați într-un birou aglomerat, pe stradă sau într-un alt loc zgomotos, algoritmul AI elimină eficient interferențele sonore, concentrându-se doar pe vocea dvs. Ca urmare, nimic nu va mai sta în calea conversației dvs. cu cei dragi sau cu prietenii!
Ascultați muzică pentru și mai mult timp
Plecați într-o călătorie lungă? Luați Mini HS cu dvs. și cufundați-vă în sunetele muzicii fără să vă faceți griji că căștile dvs. se descarcă rapid. Bateria încorporată oferă până la 8 ore de utilizare neîntreruptă cu o singură încărcare, iar cu carcasa de încărcare puteți extinde autonomia căștilor la 36 de ore.
Bluetooth 5.3
Uitați de problemele de conectare! Căștile suportă tehnologia avansată Bluetooth 5.3, care asigură o conexiune rapidă și stabilă la dispozitivul ales de dvs. cu un consum redus de energie. Mai mult, le puteți împerechea cu succes cu 2 dispozitive simultan. Soundpeats Mini HS garantează, de asemenea, o latență ultra-scăzută în modul gaming, de 60 ms, ceea ce se traduce printr-o sincronizare perfectă a sunetului și a imaginii video.
Ușoare și compacte
Soundpeats Mini HS combină perfect calitatea fantastică a sunetului cu confortul. Cu construcția lor ușoară și designul ergonomic, căștile se adaptează perfect la forma urechii, eliminând senzația de disconfort în timpul purtării prelungite. Căștile sunt, de asemenea, impermeabile IPX4, astfel încât le puteți utiliza în mod liber chiar și în ploaie sau în timpul unui antrenament intens la sală.
Sunt incluse
- căști
- carcasă de încărcare
- Cablu de încărcare de la USB-C la USB-A
- 2 perechi de benzi de cauciuc interschimbabile
- manual de utilizare
| Producător | Soundpeats |
|---|---|
| Model | Mini HS |
| Culoare | Negru |
| Chipset | WQ7033MX |
| Versiunea Bluetooth | 5.3 |
| Profiluri Bluetooth | A2DP 1.3 / AVRCP 1.6 / HFP 1.7 / SPP 1.2 / GATT |
| Codecuri Bluetooth | SBC / LDAC |
| Timp de funcționare | 8h 36h (cu carcasa de încărcare) |
| Interfață de încărcare | USB-C |
| Timp de încărcare pentru căști | 1,5 h |
| Timp de încărcare a carcasei de încărcare | 2 h |
| Capacitatea bateriei căștilor | 40 mAh |
| Capacitatea bateriei carcasei de încărcare | 400 mAh |
| Greutatea unei căști | 4,5 g |
| Greutatea carcasei de încărcare + a căștilor | 34,2 g |
| Rezistență la apă | IPX4 |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless Soundpeats Mini HS, Bluetooth 5.3, 400 mAh, USB-C, Negru







