Casti wireless OneOdio OpenRock E, Bluetooth 6.0, Autonomie 7h, IPX4, Negru Cod produs: ONE-158659
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Negru |
| Material |
Titan TPU |
| Pentru | Adulti |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 7 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 6.0 |
Casti wireless OneOdio OpenRock E, Bluetooth 6.0, Autonomie 7h, IPX4, Negru
Faceți cunoștință cu OneOdio OpenRock E - căști wireless ușoare și confortabile, cu un design deschis cu clipsare, care combină designul modern, confortul superior și tehnologiile audio avansate. Cu drivere dinamice puternice de 10 mm, algoritmi inteligenți și durată lungă de funcționare (până la 7 ore), acestea vor funcționa bine atât pentru activitățile zilnice, cât și pentru antrenamentele în aer liber.
Sunet puternic cu tehnologia LISO Lite
Căștile sunt echipate cu drivere dinamice de 10 milimetri, astfel încât oferă un sunet clar, cu bas profund și puternic și voci clare. În plus, algoritmul proprietar LISO Lite optimizează sunetul în timp real, asigurând claritatea tonală indiferent de nivelul volumului. Este o combinație care vă va permite să vă bucurați pe deplin de muzică, filme și conversații.
Confort la purtare pe tot parcursul zilei
Fiecare cască cântărește doar 4 g, așa că abia veți simți că le purtați. Utilizarea TPU (poliuretan termoplastic) ultramoale la 75° și a titanului flexibil cu memorie a formei (0,5 mm) asigură o potrivire stabilă, în timp ce designul inovator cu clip minimizează riscul de scăpare a sunetului și garantează confortul și pentru purtătorii de ochelari. Este o combinație de stil și ergonomie care va funcționa în orice situație.
Baterie durabilă și încărcare rapidă
Căștile oferă până la 7 ore de redare, iar carcasa concepută pentru ele prelungește acest timp până la 28 de ore. Datorită funcției de încărcare rapidă, este nevoie de doar aproximativ 10 minute pentru a câștiga energie pentru încă o oră de ascultare. Aceasta este soluția perfectă atunci când mobilitatea și fiabilitatea contează!
Gata pentru orice activitate
Căștile sunt clasificate IPX4 (Ingress Protection X4, rezistente la transpirație și stropire), ceea ce înseamnă că sunt rezistente la transpirație, stropire și ploaie ușoară. Astfel, le puteți utiliza fără griji în timpul antrenamentelor, alergării sau plimbărilor în aer liber.
Conectivitate stabilă și mod gamer
OpenRock E utilizează tehnologia Bluetooth 6.0, care asigură o conexiune rapidă și stabilă la dispozitivele mobile. În plus, modul Game, cu o latență scăzută de 60 ms, asigură sincronizarea perfectă a semnalului video și audio, pentru o experiență imersivă de joc sau vizionare de filme.
Personalizare cu aplicația OpenRock
Cu aplicația OpenRock dedicată, este ușor să personalizați sunetul în funcție de preferințele dvs. utilizând egalizatorul încorporat (egalizator). Scoateți în evidență cele mai bune genuri muzicale preferate! De asemenea, puteți localiza rapid căștile dacă acestea se pierd.
Inclus
- Căști
- Carcasă de încărcare
- Manual de utilizare
| Producător | OneOdio |
|---|---|
| Model | OpenRock E |
| Culoare | Negru |
| Tip construcție | Deschis, cu clemă |
| Conectivitate | Bluetooth 6.0 |
| Transductor | Dinamic 10mm |
| Algoritm de sunet | LISO Lite |
| Timp de funcționare | Până la 7 h |
| Timp de funcționare cu husă | Până la 28 h |
| Încărcare rapidă | Da, 10 min = aprox. 1 h de redare |
| Întârziere în modul Joc | Aproximativ 60 ms |
| Greutatea unui telefon | 4 g |
| Materiale | TPU 75°, titan cu memorie de formă 0,5 mm |
| Clasa de protecție | IPX4 |
| Aplicație | OpenRock |
Review-uri (1 review-uri)
1
Review-uri clienti Lerato.ro
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless OneOdio OpenRock E, Bluetooth 6.0, Autonomie 7h, IPX4, Negru







