Casti wireless Guess Metal Logo Script, Bluetooth 5.3, Autonomie 30h, USB-C, Negru Cod produs: GUE-155168
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Bluetooth: 5.3 Distanta de transmisie: 10m Timp de incarcare: 2 h |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Negru |
| Material |
ABS Piele ecologica |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 30 h |
| Timp de incarcare | 2 h |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti wireless Guess Metal Logo Script, Bluetooth 5.3, Autonomie 30h, USB-C, Negru

Căști Over-Ear Guess Bluetooth 5.3 cu Logo Metalic și Scris
Căștile on-ear Metal Logo Script oferă un sunet excelent, un design elegant și funcționalitate care îți va îndeplini așteptările.

Aspect unic și calitate excepțională
Culoarea neagră conferă căștilor un aspect elegant și minimalist.
Logo-ul metalic Guess adaugă o notă de lux și confirmă autenticitatea și cea mai înaltă calitate a produsului.
Un must-have pentru cei care prețuiesc eleganța și prestigiul!
Funcții inovatoare
Tehnologia Voice Assistant permite utilizatorilor să utilizeze rapid și ușor asistenții vocali. Funcția Hands-Free Calling permite apeluri telefonice convenabile fără a fi nevoie să apucați telefonul.


Performanță și funcționalitate
Căștile sunt echipate cu cea mai recentă versiune Bluetooth 5.3, care asigură o conexiune stabilă și o împerechere rapidă cu dispozitivele.
Datorită clasei de impermeabilitate IPX4, căștile sunt rezistente la transpirație și stropi, permițând utilizarea lor în timpul activităților în aer liber.
Căștile au fost fabricate sub licența brandului Guess.
Date tehnice | |
| Tip | Căști on-ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Bateria căștilor | 3.7V / 300mAh |
| Distanța de comunicare Bluetooth | până la 10 m |
| Timp de încărcare căști | aprox. 2 ore |
| Timp de lucru | până la 30 de ore |
| Port de încărcare căști | USB-C |
| Clasa de protecție IPX | IPX4 |
| Funcții | Redare muzică / Efectuare apeluri |
| Impedanță | 32 ohmi ± 15% |
| Microfon încorporat | Da |
| Gama de frecvențe | 20Hz-20kHz |
| Culoare | Negru |
| Setul include | Căști, Instrucțiuni |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless Guess Metal Logo Script, Bluetooth 5.3, Autonomie 30h, USB-C, Negru







