Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti wireless TWS Guess 4G Metal Logo, Bluetooth 5.4, Autonomie 16h, 200mAh, Alb Cod produs: GUE-164987
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Bluetooth: 5.4 Distanta de transmisie: 10m |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Alb |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 16 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
Casti wireless TWS Guess 4G Metal Logo, Bluetooth 5.4, Autonomie 16h, 200mAh, Alb
Căști TWS 4G Metal Logo Guess
Căștile wireless TWS Guess 4G Metal Logo se remarcă prin sunet excelent, design elegant și funcționalitate care îți vor îndeplini așteptările.
Design unic și calitate excepțională
Căștile sunt fabricate din policarbonat alb, ceea ce le conferă un aspect elegant, minimalist. Logo-ul auriu Guess de pe carcasă adaugă o notă luxoasă.
Stație de andocare și powerbank într-unul singur
Bucură-te de până la 16 ore de redare neîntreruptă a muzicii la o singură încărcare a căștilor, datorită carcasei de încărcare care funcționează și ca powerbank. Astfel, nu va trebui să-ți faci niciodată griji că rămâi fără baterie în cel mai nepotrivit moment!
Performanță și funcționalitate
Căștile sunt echipate cu cea mai recentă versiune Bluetooth 5.4, care asigură o conexiune stabilă și o asociere rapidă cu dispozitivele.
Datorită clasificării rezistenței la apă IPX5, căștile sunt rezistente la transpirație și stropi, permițându-ți să le utilizezi în timpul activităților în aer liber.
Control tactil
Introducerea unui panou tactil în căști permite controlul intuitiv folosind gesturi simple. Această tehnologie modernă face operarea căștilor extrem de ușoară, făcând în același timp utilizarea lor și mai plăcută și confortabilă!
Căștile sunt fabricate sub licența mărcii Guess.
Date tehnice |
|
| Tip | Căști intraauriculare |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
| Bateria căștilor | 2 x 30 mAh |
| Capacitate carcasă de încărcare | 200 mAh |
| Timp de încărcare căști | 1.5 h |
| Timp de funcționare căști + carcasă de încărcare | până la 16 h |
| Timp de așteptare | până la 180 zile |
| Port carcasă de încărcare | USB-C |
| Clasificare protecție IPX | IPX5 |
| Funcții | Redare muzică / Apeluri |
| Impedanță | 32 ohm |
| Microfon încorporat | Da |
| Gama de frecvențe | 20 Hz-20 KHz |
| Raza de acțiune Bluetooth | 10 m |
| Culoare | Alb |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless TWS Guess 4G Metal Logo, Bluetooth 5.4, Autonomie 16h, 200mAh, Alb







