Incarcator auto Ugreen EC703, 2x USB-C, 1x USB-A, 75W, Negru Cod produs: UGR-181364
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare auto
| Specificatii Tehnice | |
| Accesibilitate | Usor de utilizat; design inedit. |
| Amperaj | - |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Interfata iesire |
USB USB-C |
| Putere | 75 W |
| Tip | Incarcator auto |
| Tip produs | Incarcator auto |
Incarcator auto Ugreen EC703, 2x USB-C, 1x USB-A, 75W, Negru
Ugreen EC703 este un încărcător auto cu mai multe porturi, care îți va oferi o performanță de încărcare neegalată în călătorie. Cu trei porturi de încărcare – două porturi USB-C și un port USB-A – poți încărca simultan trei dispozitive cu o putere maximă de până la 75 W. Construcția solidă menține încărcătorul stabil în priza de brichetă, indiferent de condițiile de pe drum.
Puterea maximă
Uită de așteptarea pentru a-ți încărca complet dispozitivele! Încărcătorul oferă încărcare cu o putere de până la 75 W, ceea ce înseamnă că smartphone-ul tău poate fi gata de utilizare în doar câteva minute. Cu încărcarea rapidă, te poți bucura de întreaga performanță a dispozitivelor tale fără grija întârzierilor.
Protecție completă
Încărcătorul Ugreen este echipat cu protecții avansate pentru a asigura cea mai mare siguranță în timpul încărcării. Acestea protejează, printre altele, împotriva supraîncărcării, supraîncălzirii, scurtcircuitelor și supratensiunii. Așadar, poți fi sigur că dispozitivele tale sunt în mâini bune.
| Producător | Ugreen |
|---|---|
| Model | EC703 |
| Culoare | Negru |
| Puterea de încărcare USB-A | 22.5 W |
| Puterea de încărcare USB-C1 | 30 W |
| Puterea de încărcare USB-C2 | 65 W |
| Puterea maximă de încărcare | 75 W |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Incarcator auto Ugreen EC703, 2x USB-C, 1x USB-A, 75W, Negru







