Statie de incarcare 2 in 1 USAMS US-ZJ051, Incarcare AirPods si Apple Watch, Negru Cod produs: USA-161549
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj | 0 A |
| Brand compatibil |
Apple |
| Caracteristici | Wireless Charging |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Design | Design modern |
| Interfata iesire | Wireless |
| Material | Silicon |
| Putere | 0 W |
| Tip |
Incarcator wireless Statie incarcare |
| Tip produs |
Statie de incarcare Incarcator wireless ceas Incarcator wireless casti |
Statie de incarcare 2 in 1 USAMS US-ZJ051, Incarcare AirPods si Apple Watch, Negru
Datorită suportului de încărcare din silicon USAMS 2-în-1 pentru AirPods și Apple Watch, puteți spune adio nu doar cablurilor de încărcare încurcate, ci și dezordinii care poate apărea la încărcarea mai multor dispozitive simultan.
Baza de încărcare special concepută permite o încărcare mai convenabilă a două dispozitive în același timp, economisind spațiu și menținând zona ordonată.
Puteți începe încărcarea imediat după plasarea dispozitivelor pe suportul USAMS. Cablul de încărcare este fixat pe bază și nu se poate slăbi, asigurând un proces de încărcare stabil.
Dacă husa de protecție preferată pentru căști este mai subțire de 1,5 mm, le puteți încărca cu ușurință folosind suportul USAMS fără a scoate husa. Acest lucru nu va afecta în niciun fel procesul de încărcare.
Materialul folosit pentru suportul de încărcare este silicon organic ecologic – inodor, delicat și moale la atingere.
Baza de silicon a suportului are o grosime de ≥3,5 mm, iar suprafața sa de contact este în formă de pâlnie, făcându-l stabil și antiderapant pentru o utilizare confortabilă.
Materialul suportului este foarte durabil și flexibil, făcându-l rezistent la căzături și zgârieturi.
Date tehnice |
|
| Marcă | USAMS |
| Model | US-ZJ051 |
| Tip | Suport |
| Material | Silicon |
| Grosime | 3,5 mm |
| Greutate | 62g |
| Culoare | Negru |
| Compatibilitate | Apple Watch / AirPods |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita







