Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti wireless TWS Guess 4G Metal Logo, Bluetooth 5.4, Autonomie 16h, 200mAh, Negru Cod produs: GUE-164938
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Bluetooth: 5.4 Distanta de transmisie: 10m |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Negru |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 16 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
Casti wireless TWS Guess 4G Metal Logo, Bluetooth 5.4, Autonomie 16h, 200mAh, Negru
Căști Guess TWS 4G Metal Logo
Căștile wireless TWS Guess 4G Metal Logo se remarcă prin sunet excelent, design elegant și funcționalitate care vă va îndeplini așteptările.
Design unic și calitate excepțională
Căștile sunt fabricate din policarbonat negru, ceea ce le conferă un aspect elegant, minimalist. Logo-ul auriu Guess de pe carcasă adaugă o notă de lux.
Stație de andocare și powerbank într-unul singur
Bucurați-vă de până la 16 ore de redare neîntreruptă a muzicii la o singură încărcare a căștilor, datorită carcasei de încărcare care funcționează și ca powerbank. Astfel, nu va trebui să vă faceți griji că rămâneți fără baterie în cel mai rău moment!
Performanță și funcționalitate
Căștile sunt echipate cu cea mai recentă versiune Bluetooth 5.4, care asigură o conexiune stabilă și o asociere rapidă cu dispozitivele.
Datorită clasificării IPX5 de rezistență la apă, căștile sunt rezistente la transpirație și stropi, permițându-vă să le utilizați în timpul activităților în aer liber.
Control tactil
Introducerea unui panou tactil în căști permite un control intuitiv folosind gesturi simple. Această tehnologie modernă face operarea căștilor extrem de ușoară, în timp ce le face utilizarea și mai plăcută și confortabilă!
Căștile sunt fabricate sub licența mărcii Guess.
Date tehnice |
|
| Tip | Căști intraauriculare |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
| Bateria căștilor | 2 x 30 mAh |
| Capacitatea carcasei de încărcare | 200 mAh |
| Timp de încărcare căști | 1.5 h |
| Timp de funcționare căști + carcasă de încărcare | până la 16 h |
| Timp de așteptare | până la 180 de zile |
| Portul carcasei de încărcare | USB-C |
| Clasificare protecție IPX | IPX5 |
| Funcții | Redare muzică / Apeluri |
| Impedanță | 32 ohm |
| Microfon încorporat | Da |
| Gama de frecvențe | 20 Hz-20 KHz |
| Raza de acțiune Bluetooth | 10 m |
| Culoare | Negru |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless TWS Guess 4G Metal Logo, Bluetooth 5.4, Autonomie 16h, 200mAh, Negru







