Casti wireless TWS BMW Carbon Metal Logo, ENC, Bluetooth 5.3, 380 mAh, USB-C, IPX5, Negru Cod produs: BMW-177293
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Negru |
| Material | Plastic |
| Pentru | Adulti |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 30 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti wireless TWS BMW Carbon Metal Logo, ENC, Bluetooth 5.3, 380 mAh, USB-C, IPX5, Negru
Căști BMW
Bluetooth TWS + stație de încărcare
Căștile wireless BMW se remarcă prin calitate excelentă a sunetului, design elegant și funcționalitate care îndeplinește așteptările dumneavoastră.
Design unic și calitate excepțională
Culoare neagră oferă căștilor un aspect elegant și minimalist.
Logo-ul BMW adaugă un accent luxos și confirmă autenticitatea și cea mai înaltă calitate a produsului.
Performanță și funcționalitate
Bucurați-vă de până la 30 de ore de redare continuă a muzicii cu o singură încărcare a căștilor. În plus, carcasa de încărcare servește ca un baterie externă, permițându-vă să ascultați mai mult timp melodiile preferate. Datorită acestui fapt, nu va trebui niciodată să vă faceți griji că bateria se va termina în cel mai inconvenient moment!
Tehnologii de ultimă generație
Funcția ENC filtrează eficient zgomotul de fond în timpul apelurilor, asigurându-se că vocea dumneavoastră este întotdeauna clară și ușor de înțeles.
Rezistență la apă IPX5
Datorită rezistenței la apă IPX5, căștile sunt rezistente la apă stropită la presiune scăzută din orice direcție. Această protecție le face perfecte pentru antrenamente intense sau ploaie neașteptată, oferind libertate de utilizare și o durabilitate mai mare pentru purtarea zilnică.
Căștile au fost fabricate sub licența mărcii BMW.
Date tehnice |
|
| Tip | Căști intraauriculare |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Baterie căști | 2 x 40 mAh |
| Capacitate carcasa de încărcare | 300 mAh |
| Timp de încărcare căști | 1.5 h |
| Timp de funcționare | până la 30 h |
| Port carcasa de încărcare | USB-C |
| Rezistență la apă | IPX5 |
| Impedanță | 16 ohm ± 15% |
| Funcții | Redare muzică / Gestionare apeluri |
| Microfon încorporat | Da |
| Culoare | Negru |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless TWS BMW Carbon Metal Logo, ENC, Bluetooth 5.3, 380 mAh, USB-C, IPX5, Negru







