Casti wireless TWS BMW Leather Metal Logo, ENC, Bluetooth 5.4, 310 mAh, USB-C, Albastru Cod produs: BMW-177295
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Albastru |
| Material | Piele sintetica |
| Pentru | Adulti |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | - |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
Casti wireless TWS BMW Leather Metal Logo, ENC, Bluetooth 5.4, 310 mAh, USB-C, Albastru
Căști BMW
Bluetooth TWS + stație de încărcare
Căștile BMW wireless se remarcă printr-o calitate excelentă a sunetului, un design elegant și funcționalitate care îți îndeplinește așteptările.
Design unic și calitate excepțională
Culoarea mărcii conferă căștilor un aspect elegant și minimalist.
Logo-ul BMW adaugă un accent luxos și confirmă autenticitatea și cea mai înaltă calitate a produsului.
Performanță și funcționalitate
Bucură-te de până la 30 de ore de redare neîntreruptă a muzicii cu o singură încărcare a căștilor. În plus, carcasa de încărcare servește ca un baterie externă, permițând o ascultare mai lungă a melodiilor tale preferate. Datorită acestui lucru, nu va mai trebui să îți faci griji că bateria se va termina în cel mai inconvenient moment!
Funcții inovatoare
Tehnologia Asistent Vocal permite utilizatorilor să folosească cu ușurință și rapid asistenții vocali. Funcția Apeluri Hands-Free asigură apeluri telefonice confortabile fără a fi nevoie să ajungi la telefonul tău.
Control tactil!
Introducerea unui panou tactil permite controlul intuitiv al căștilor folosind gesturi simple de atingere. Această tehnologie modernă facilitează operarea, făcând utilizarea zilnică și mai simplă și mai plăcută!
Căștile au fost fabricate sub licența mărcii BMW.
Date tehnice |
|
| Tip | Căști intraauriculare |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
| Baterie căști | 2 x 30 mAh |
| Capacitate carcasa de încărcare | 250 mAh |
| Timp de încărcare căști | 1.5 h |
| Port carcasa de încărcare | USB-C |
| Impedanță | 32 ohm |
| Funcții | Redare muzică / Gestionarea apelurilor |
| Microfon încorporat | Da |
| Culoare | Albastru |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless TWS BMW Leather Metal Logo, ENC, Bluetooth 5.4, 310 mAh, USB-C, Albastru







