Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti wireless TWS Guess Elongated Metalic Printed Logo, Bluetooth 5.3, 350 mAh, IPX6, Gri Cod produs: GUE-146479
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Microfon încorporat Da Impedanță 32ohm ± 15% Interval Bluetooth 10m |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Multipoint |
| Culori disponibile | Gri |
| Material | Policarbonat |
| Pentru | Adulti |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 5 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti wireless TWS Guess Elongated Metalic Printed Logo, Bluetooth 5.3, 350 mAh, IPX6, Gri


Guess Elongated Metalic Printed Logo
Bluetooth TWS + stație de încărcare
Căștile wireless Elongated Metalic Printed Logo oferă un sunet excelent, un design elegant și funcționalitate care îți va satisface așteptările.

Apariție unică și calitate excepțională
Culoarea taupe oferă căștilor un aspect unic și minimalist. Logo-ul Guess de pe carcasă adaugă o notă luxoasă.
Stație de încărcare și power bank într-unul
Bucură-te de până la 5 ore de redare neîntreruptă a muzicii cu o singură încărcare a căștilor. În plus, carcasa de încărcare acționează ca un power bank, permițându-ți să asculți melodiile tale preferate pentru mai mult timp. Datorită acesteia, nu te vei mai îngrijora niciodată că rămâi fără baterie în cel mai nepotrivit moment!


Performanță și funcționalitate
Căști echipate cu cea mai recentă versiune de Bluetooth 5.3, care asigură o conexiune stabilă și o asociere rapidă cu dispozitivele.
Datorită clasei de protecție IPX6, căștile sunt rezistente la transpirație și stropi, permițându-le să fie utilizate în timpul activităților în aer liber.
Control prin atingere!
Introducerea panoului tactil în căști permite controlul intuitiv al căștilor prin gesturi simple de atingere. Această tehnologie modernă le face mai ușor de utilizat, făcând experiența de utilizare și mai plăcută!


Căștile au fost fabricate sub licența brandului Guess.
Date tehnice | |
| Tip | Căști In-Ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Baterie căști | 2x30mAh |
| Capacitate carcasă de încărcare | 350mAh |
| Timp de încărcare a căștilor | 1.5 ore |
| Timp de funcționare | până la 5 ore |
| Timp de așteptare | până la 120 zile |
| Port de încărcare carcasă | USB-C |
| Clasă de protecție IPX | IPX6 |
| Funcții | Redare muzică / Efectuare apeluri |
| Microfon încorporat | Da |
| Culoare | Taupe |
| Timp de operare a căștilor cu carcasă | până la 26 ore |
| Impedanță | 32ohm ± 15% |
| Setul include | Căști, Carcasă, cablu USB-C/USB-A, vârfuri din silicon pentru căști S/M, Manual |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Casti wireless TWS Guess Elongated Metalic Printed Logo, Bluetooth 5.3, 350 mAh, IPX6, Gri







