Casti wireless UGREEN Studio Plus HP207, ANC, Bluetooth 6.0, Autonomie 80h, 500mAh, USB-C, Negru Cod produs: UGR-180547
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Negru |
| Material | Plastic |
| Pentru | Adulti |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 80 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 6.0 |
Casti wireless UGREEN Studio Plus HP207, ANC, Bluetooth 6.0, Autonomie 80h, 500mAh, USB-C, Negru
UGREEN Studio Plus HP207 sunt căști Bluetooth stilate și funcționale, care combină un design elegant cu o calitate superioară a sunetului și o durată lungă de utilizare. Echipate cu reducere activă a zgomotului, latențe scăzute și tehnologie AI pentru reducerea zgomotului în timpul apelurilor, se potrivesc perfect atât pentru muncă, cât și pentru vizionarea filmelor sau jocuri. Acestea sunt căști ușoare și confortabile pentru utilizare zilnică – la birou, acasă, în călătorii sau la plimbare.
Sunet surround și latențe scăzute
Calitatea superioară a sunetului este asigurată de un driver dinamic cu un diametru de 30 mm, care oferă un sunet clar și echilibrat – atât la ascultarea muzicii, cât și în jocuri sau filme. Funcția de sunet surround face ca fiecare scenă sau ritm să sune mai realist. Latența de doar 0,08 s permite să te bucuri de o sincronizare perfectă între imagine și sunet, ceea ce este deosebit de important pentru jucătorii mobili și fanii serialelor.
Până la 80 de ore de funcționare cu o singură încărcare
Căștile UGREEN HP207 impresionează prin durata de funcționare – până la 80 de ore fără a necesita încărcare. Acestea sunt ideale pentru călătorii sau utilizare intensă. Încărcarea căștilor durează aproximativ 1,5 h.
Reducerea zgomotului în timpul apelurilor și ANC activ
Modelul este echipat cu tehnologie AI pentru reducerea inteligentă a zgomotului în timpul apelurilor vocale – interlocutorul tău te va auzi clar chiar și într-un mediu aglomerat. În plus, funcția încorporată de reducere activă a zgomotului (ANC) reduce eficient sunetele de fond la un nivel de -25 dB, ceea ce permite concentrarea asupra muzicii sau muncii, chiar și în locuri zgomotoase.
Construcție ușoară și confortabilă
Căștile cântăresc doar 135 g și sunt proiectate pentru confort chiar și în utilizarea prelungită. Urechile moi din spumă cu memorie și ecopiele se adaptează la ureche, iar banda ajustabilă permite personalizarea HP207 conform nevoilor tale.
| Producător | Ugreen |
|---|---|
| Model | HP207 |
| Culoare | negru |
| Versiune Bluetooth | 6.0 |
| Frecvență | 2400 - 2483.5 MHz |
| Putere maximă de ieșire | 2 dBm |
| Raza de acțiune | 15 m (fără obstacole) |
| Profiluri Bluetooth | HFP/HSP/AVRCP/A2DP/BLE/SPP |
| Codecuri audio | AAC/SBC |
| Frecvență de răspuns | 20 Hz - 20 kHz |
| Port de încărcare | USB-C |
| Baterie | polimer-litiu-ion |
| Capacitate baterie | 500 mAh, 3.7V (1.85 Wh) |
| Tensiune de încărcare | 5.25V |
| Timp de încărcare | aproximativ 1.5 h |
| Timp de funcționare | aproximativ 80 h |
| Greutate | 135 g |
| Dimensiuni | 182 x 167.5 x 67 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Casti wireless UGREEN Studio Plus HP207, ANC, Bluetooth 6.0, Autonomie 80h, 500mAh, USB-C, Negru







