Casti wireless UGREEN TWS LightBuds Pro WS215, ANC, Bluetooth 6.0, Autonomie 7h, 400mAh, IPX5, USB-C, Alb Cod produs: UGR-180542
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Bluetooth: 6.0 Distanta de transmisie: 10m |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Multipoint |
| Culori disponibile | Alb |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 7 h |
| Timp de incarcare | 2 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 6.0 |
Casti wireless UGREEN TWS LightBuds Pro WS215, ANC, Bluetooth 6.0, Autonomie 7h, 400mAh, IPX5, USB-C, Alb
UGREEN LightBuds Pro ANC WS215 sunt căști TWS de top pentru cei exigenți – combinând certificarea Hi-Res Audio Wireless, anularea adaptivă a zgomotului, sunetul spațial la 360° și până la 6 microfoane încorporate pentru apeluri. Oferă până la 32 de ore de redare cu carcasa, o conexiune stabilă datorită Bluetooth 6.0 și o potrivire confortabilă. Este alegerea perfectă pentru persoanele care doresc să se bucure de muzică și apeluri la cea mai înaltă calitate – acasă, la serviciu și în călătorii.
Anulare inteligentă a zgomotului
Căștile folosesc tehnologia Adaptive Active Noise Cancellation 2.0, care analizează mediul înconjurător și selectează în timp real nivelul adecvat de atenuare a zgomotului. Sunt disponibile patru moduri: Adaptiv (ajustare automată), Adaptive Ultra (anulare maximă în locuri zgomotoase), General (pentru condiții zilnice) și Gentle (pentru spații liniștite). Algoritmii AI sporesc eficacitatea anulării cu 30% față de generația anterioară. Uitați de zgomot și concentrați-vă pe muzică!
Sunet de calitate Hi-Res Audio Wireless
Driverele de 11 mm cu magnet dublu și diafragmă PU + bio redau sunetul într-o bandă largă de până la 40 kHz. Suportul pentru codec-ul LDAC cu transmisie de până la 990 kbps și certificarea Hi-Res Audio Wireless asigură un bas clar, voci naturale și înalte cristaline. Mai mult, datorită egalizatorului încorporat în aplicația UGREEN, puteți alege unul dintre cele 8 presetări EQ pentru a ajusta perfect sunetul preferințelor dumneavoastră. În plus, suportul pentru Spatial Audio vă permite să vă simțiți ca în mijlocul unei scene muzicale sau cinematografice. Efectul spațial vă înconjoară cu sunet din toate părțile, sporind imersiunea în timpul vizionării de filme, jocurilor sau ascultării de concerte live.
Apeluri cristaline
LightBuds Pro WS215 sunt echipate cu 6 microfoane (câte 3 pentru fiecare cască) care funcționează cu tehnologia de reducere a zgomotului bazată pe AI, eliminând zgomotul de fundal și vântul. Datorită acestui lucru, vocea dumneavoastră rămâne clară chiar și în locuri aglomerate și în aer liber.
Design ușor și durabil
Fiecare cască cântărește doar 4,05 g și a fost proiectată astfel încât să asigure o potrivire stabilă fără senzație de presiune. Datorită acestui lucru, le puteți folosi confortabil ore întregi. În plus, clasa de etanșeitate IPX5 înseamnă rezistență la transpirație și stropi. Este o alegere excelentă pentru antrenamente intense, plimbări de toamnă și nu numai!
Autonomie mare și încărcare rapidă
Cu o singură încărcare, puteți asculta muzică până la 7 ore, iar carcasa de încărcare extinde acest timp la aproximativ 32 de ore. Mai mult, datorită funcției de încărcare rapidă, doar 10 minute sunt suficiente pentru aproximativ 2 ore de redare – o soluție ideală pentru călătorii!
Conectivitate modernă și confort în utilizare
Bluetooth 6.0 oferă o împerechere mai rapidă și asigură o transmisie stabilă fără interferențe. Mai mult, un mod special de joc reduce latența la 0,06 s, garantând o sincronizare perfectă a imaginii și sunetului în jocuri sau filme. Pe lângă aceasta, există posibilitatea de a conecta căștile la două dispozitive simultan – de exemplu, la un smartphone și un laptop. Astfel, puteți comuta rapid între vizionarea unui serial și un apel telefonic!
Aplicația UGREEN
Datorită aplicației dedicate, puteți verifica starea bateriei, alege modul ANC, schimba efectele EQ și ajusta setările în funcție de propriile nevoi. Totul este într-un singur loc!
| Producător | UGREEN |
|---|---|
| Nume | LightBuds Pro Earbuds |
| Model | WS215 |
| Culoare | Alb |
| Versiune Bluetooth | 6.0 |
| Bandă de frecvență | 2400 MHz – 2483,5 MHz |
| Putere max. de ieșire RF | 4 dBm |
| Rază de transmisie | Până la 10 m (fără obstacole) |
| Profiluri Bluetooth | HFP / AVRCP / A2DP / BLE / SPP |
| Codecuri suportate | AAC / SBC / LDAC |
| Răspuns în frecvență | 20 Hz – 40 kHz |
| Port de încărcare | USB-C |
| Capacitate acumulator căști | 35 mAh 3,85 V (0,135 Wh) |
| Capacitate acumulator carcasă | 400 mAh 3,7 V (1,48 Wh) |
| Tip acumulator carcasă | Acumulator litiu-ion polimer |
| Tensiune de încărcare | 5,25 V |
| Intrare carcasă | 5 V ⎓ 500 mA |
| Ieșire carcasă | 5 V ⎓ 200 mA |
| Timp de încărcare căști | Aproximativ 1,5 h |
| Timp de încărcare carcasă | Aproximativ 2 h |
| Timp de funcționare căști | Până la 7 h |
| Timp de funcționare cu carcasă | Până la 32 h |
| Clasă de etanșeitate | IPX5 |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless UGREEN TWS LightBuds Pro WS215, ANC, Bluetooth 6.0, Autonomie 7h, 400mAh, IPX5, USB-C, Alb







