Casti wireless USAMS IA II 15, Bluetooth 5.3, Autonomie 5h, 400mAh, Violet Cod produs: USA-161585
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Interval de frecventa: 20-20000Hz Bluetooth: 5.3 Distanta de transmisie: 10m Timp de incarcare: 1.5 h |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Mov |
| Material |
ABS Policarbonat |
| Pentru | Adulti |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 5 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti wireless USAMS IA II 15, Bluetooth 5.3, Autonomie 5h, 400mAh, Violet
Căști wireless Bluetooth compacte în trei culori unice și elegante. Dispozitivul impresionează prin aspectul său și măiestria de precizie, în timp ce calitatea înaltă a sunetului îți permite să te bucuri de muzică oricând și oriunde.
Căști care utilizează tehnologia Bluetooth 5.3. Tehnologia avansată garantează o conexiune mai rapidă decât BT 5.2, o rezistență mai puternică la interferențe și un sunet fluid. Căștile se conectează la dispozitiv la o distanță de până la 12m.
Căștile sunt echipate cu un comutator magnetic Hall - deschiderea capacului căștilor asociază și conectează automat dispozitivul la telefon.
Dispozitivul dispune de un afișaj LED încorporat - arată starea bateriei carcasei de încărcare și a fiecărei căști. Aceasta este o caracteristică foarte utilă, care îți permite să monitorizezi constant nivelul de încărcare al dispozitivului.
Bateria din carcasa de încărcare permite până la 35 de ore de redare continuă a muzicii dacă este încărcată regulat folosind carcasa. Capacitatea mare a bateriei - 400 mAh - permite șapte încărcări complete ale căștilor, oferind utilizare pe parcursul întregii zile. O încărcare completă a căștilor permite o sesiune de ascultare de cinci ore.
Dispozitivul este echipat cu un diafragmă de cupru de 13 mm, garantând o calitate a sunetului foarte realistă. Suportul AAC (Advanced Audio Codec), compatibil cu Apple telefoane, asigură redarea sunetului profund, necompresat.
Designul ușor și dimensiunea mică asigură o utilizare extrem de confortabilă, combinată cu o greutate de doar aproximativ 3.2g, făcându-le aproape imperceptibile în ureche.
Dispozitivul este echipat cu control tactil inteligent care recunoaște ușor comenzile - doar atinge căștile și acestea vor răspunde instantaneu la fiecare gest al tău.
Apasă o dată - Redare/pauză melodie
Apasă o dată - Răspunde/închide apelul
Apasă de două ori - Melodie anterioară/următoare
Apasă lung pe căștile stânga/dreapta - respinge apelul/activează asistentul vocal
Căștile sunt echipate cu un microfon de înaltă calitate cu reducere activă a zgomotului - izolând eficient zgomotul din mediu și captând doar vocea umană. Această caracteristică asigură apeluri telefonice clare cu aceste căști.
Specificații tehnice
| Material | ABS + PC |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Raza de conexiune | până la 12 metri |
| Culoare | Violet |
| Diametrul driverului | 13 mm |
| Impedanța difuzorului | 32Ω |
| Sensibilitatea difuzorului | 115±3dB |
| Frecvența difuzorului | 20Hz~20KHz |
| Raport semnal-zgomot | >70 |
| Peso căști | aproximativ 3.2 g |
| Capacitatea bateriei | 30 mAh |
| Timp de redare | aproximativ 5 ore |
| Timp de apel | aproximativ 3 ore |
| Timp de încărcare | aproximativ 1 oră |
| Peso carcasă | aproximativ 36 g |
| Capacitatea bateriei carcasei | 400 mAh |
| Timp de încărcare a carcasei | aproximativ 1.5 ore |
| Intrare de încărcare a carcasei | 5V |
| Timp de așteptare | aproximativ 30 ore |
| Dimensiuni carcasă | 49 x 51 x 30.3 mm |
| Compatibilitate | Pentru dispozitive Apple/Android cu Bluetooth |
| Setul include | - Pereche de căști - Carcasă de încărcare - Manual de utilizare |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless USAMS IA II 15, Bluetooth 5.3, Autonomie 5h, 400mAh, Violet







