Casti wireless USAMS IF27 TWS, in ear, Bluetooth 5.3, timp incarcare 1.5h, autonomie totala 5h, Alb Cod produs: USA-161929
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Bluetooth 5.3; Distanta de transmisie: 10m; Microfon incorporat; |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Alb |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti wireless USAMS IF27 TWS, in ear, Bluetooth 5.3, timp incarcare 1.5h, autonomie totala 5h, Alb
Căști Bluetooth TWS USAMS
IF27 wireless
Performanță și Funcționalitate
Căștile USAMS sunt concepute pentru a oferi sunet de cea mai bună calitate și confort în utilizare.
Echipate cu un driver dinamic de 13mm, oferă sunet clar, profund care îți permite să te cufunzi complet în muzică.
Datorită vârfurilor din silicon moale, căștile se adaptează formei urechii tale, asigurând confort în timpul sesiunilor lungi de ascultare.
Portul de încărcare USB-C integrat permite încărcarea rapidă și convenabilă, în timp ce indicatorul LED îți permite să monitorizezi nivelul bateriei carcasei.
Căștile sunt echipate cu cea mai recentă versiune de Bluetooth 5.3, care asigură o conexiune stabilă și o asociere rapidă cu dispozitivele.
Control prin Touch!
Introducerea unui panou tactil în căști permite controlul intuitiv folosind simple gesturi tactile. Această tehnologie modernă le face mai ușor de operat, făcând utilizarea lor și mai simplă și plăcută.
Stație de Încărcare și Power Bank în Una
Bucură-te de până la 5 ore de redare continuă a muzicii cu o singură încărcare. În plus, carcasa de încărcare funcționează ca un power bank, permițând o ascultare mai lungă a melodiilor tale preferate. În acest fel, nu va trebui niciodată să îți faci griji că rămâi fără baterie la căști în cel mai inconvenient moment!
Date Tehnice |
|
| Tip | Căști In-ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Bateria Căștilor | 2 x 25 mAh |
| Ponderea Unei Căști | aprox. 3.9 g |
| Capacitatea Carcasei de Încărcare | 250 mAh |
| Timpul de Încărcare al Carcasei | aprox. 2 h |
| Timpul de Încărcare al Căștilor | aprox. 1.5 h |
| Timpul de Funcționare al Căștilor - Redare Muzică | până la 5 h |
| Timpul de Funcționare al Căștilor - Apeluri | până la 3 h |
| Portul de Încărcare al Carcasei | USB-C |
| Tensiunea de Intrare - Carcasă | 5 V (3 A) |
| Funcții | Redare Muzică / Apeluri |
| Microfon Încorporat | Da |
| Culoare | Alb |
| Impedanță | 32 ohm |
| Dimensiuni Carcasă | 51 x 58 x 25 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Casti wireless USAMS IF27 TWS, in ear, Bluetooth 5.3, timp incarcare 1.5h, autonomie totala 5h, Alb







