Casti wireless USAMS Seria Yun, over the ear, Bluetooth 5.3, timp incarcare 2h, autonomie totala 20h, 300mAh, Negru Cod produs: USA-161576
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Bluetooth 5.3; Microfon incorporat; Distanta de transmisie: 10m; |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Negru |
| Material |
ABS PU |
| Raza actiune | 10 m |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti wireless USAMS Seria Yun, over the ear, Bluetooth 5.3, timp incarcare 2h, autonomie totala 20h, 300mAh, Negru
Datorită cipului BT 5.3 îmbunătățit, utilizatorii pot savura audio și video sincronizate fără întârzieri. Acest cip avansat asigură o transmisie fluidă a sunetului și imaginii între dispozitive, eliminând problema întârzierilor care pot perturba vizionarea filmelor, jocurile sau desfășurarea apelurilor de teleconferință.
Urechele perfect ambalate, realizate din material fonoizolant, reduc scurgerile de sunet, permițând utilizatorului să se bucure de o calitate excelentă a sunetului fără interferențe din mediu. Acest lucru asigură o concentrare totală asupra muzicii sau conversației, indiferent de condițiile din jur.
Funcționarea cu o singură mână face utilizarea dispozitivului extrem de convenabilă și intuitivă, permițând utilizatorului să se bucure de muzică fără restricții.
Specificații Tehnice |
|
| Marcă | USAMS |
| Material | ABS + Piele PU |
| Culoare | Negru |
| Interval de Conexiune | >10 m |
| Capacitate Baterie | 300 mAh |
| Timp de Apel | Aproximativ 20 de ore |
| Putere Încărcare | 5V 0.3A |
| Versiune BT | 5.3 |
| Greutate | Aproximativ 180 g |
| Timp de Redare | 40H (60% volum) |
| Timp de Încărcare | 1.5-2 ore |
| Dimensiune | 190*160*73 mm |
| Compatibilitate | Pentru dispozitive digitale cu funcție BT |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless USAMS Seria Yun, over the ear, Bluetooth 5.3, timp incarcare 2h, autonomie totala 20h, 300mAh, Negru







