Casti wireless USAMS TWS BU Series, Bluetooth 5.1, 300 mAh, Autonomie 4h, Mov Cod produs: USA-161569
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Interval de frecventa: 20-20000Hz Bluetooth: 5.1 Distanta de transmisie: 12m Timp de incarcare: 1 h |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Mov |
| Material |
ABS Policarbonat |
| Pentru | Adulti |
| Raza actiune | 12 m |
| Timp de convorbire | 4 h |
| Timp de incarcare | 1 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
Casti wireless USAMS TWS BU Series, Bluetooth 5.1, 300 mAh, Autonomie 4h, Mov
Căști TWS USAMS-BU12 - Seria BU
Căști intraauriculare care folosesc tehnologia Bluetooth 5.1. Transmiterea este de două ori mai rapidă decât BT 5.0, iar raza a fost crescută de până la patru ori. Gestionarea interferențelor pe rețeaua de 2.4GHz este ușoară. Aceasta este o conexiune rapidă și stabilă, cu un consum redus de energie. Bateria permite aproape 30 de ore de redare continuă a muzicii atunci când este încărcată regulat folosind carcasa. Designul ușor și forma adecvată asigură o utilizare confortabilă, iar cu o greutate de doar aproximativ 3g, sunt aproape imperceptibile.
Specificații tehnice
| Material | ABS + PC |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
| Raza de conectare | până la 12 metri |
| Diametrul difuzorului | 13 mm |
| Impedanța difuzorului | 32Ω |
| Sensibilitatea difuzorului | 115±3dB |
| Frecvența difuzorului | 20Hz~20KHz |
| Raport semnal-zgomot | >70 |
| Greutatea căștilor | aproximativ 3 g |
| Capacitatea bateriei | 30 mAh |
| Timp de redare | aproximativ 5 ore |
| Timp de vorbire | aproximativ 4 ore |
| Timp de încărcare | aproximativ 1 oră |
| Greutatea carcasei | aproximativ 35.5 g |
| Capacitatea bateriei carcasei | 300 mAh |
| Timp de încărcare a carcasei | aproximativ 1 oră |
| Intrare de încărcare a carcasei | 5V |
| Timp de așteptare | aproximativ 25 ore |
| Dimensiunea carcasei | 56 x 50 x 26.7 mm |
| Compatibilitate | Pentru dispozitive Apple/Android cu funcție Bluetooth |
| Setul include | - Părți de căști - Carcasă de încărcare - Cablu de încărcare USB Type-C - Manual utilizator |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Casti wireless USAMS TWS BU Series, Bluetooth 5.1, 300 mAh, Autonomie 4h, Mov







